September 4, 20214 yr 2 minutes ago, extragluv said: mozda su ga poremetila dva losa rezultata. u belgiji je mogao lagano do pole-a, da nije onoliko forsirao tebi se vidim baš sviđa ovo govno od staze? obzrom da stalno lupaš minuse? kako se ovo nekome u sred 21. veka može sviđati sa ovolikim automobilima
September 4, 20214 yr šta hoćete da kažete, da se na ovoj stazi inače ne vozi, a sad su je ubacili zbog Maxove publike iako nije baš idealna za F1?
September 4, 20214 yr 4 minutes ago, renne said: tebi se vidim baš sviđa ovo govno od staze? obzrom da stalno lupaš minuse? kako se ovo nekome u sred 21. veka može sviđati sa ovolikim automobilima zanimljiva je... ima mnogo gorih novih staza od ove.
September 4, 20214 yr 4 minutes ago, extragluv said: zanimljiva je... ima mnogo gorih novih staza od ove. A to su?
September 4, 20214 yr 3 minutes ago, renne said: A to su? bahrein abu dabi monako. sve tri kurac iz ugla trkanja, voze se samo kinte radi
September 4, 20214 yr 4 minutes ago, extragluv said: cek sta bi ovo, dje vreme iz Q2? kakvo vreme iz Q2?
September 4, 20214 yr @Have_Fun prošlo kolo, bodovi ni za šta? sad crvene zastave, nema veze? seti se kako je kažnjen prošle godine Hamilton zbog treninga
September 4, 20214 yr Just now, renne said: @Have_Fun prošlo kolo, bodovi ni za šta? sad crvene zastave, nema veze? seti se kako je kažnjen prošle godine Hamilton zbog treninga Ha? Spomenuh Gaslija o.O Edited September 4, 20214 yr by Have_Fun
Create an account or sign in to comment