Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Prvih pola kruga se žali da ne vidi ništa i da ne treba da se vozi, posle još pola kruga je navodno hteo da vozi, ko zna šta su mu došapnuli u tih pola kruga

Nisu mu mogli ništa došapnuti jer je u tim krugovima pre trke zabranjena komunikacija od tima ka vozaču. Max je vrv Max tokom kruga prosto iz jednačine oduzeo SC vozilo i dao procenu na osnovu vlažnosti staze da je moguće voziti.
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, ducca said:


Nisu mu mogli ništa došapnuti jer je u tim krugovima pre trke zabranjena komunikacija od tima ka vozaču. Max je vrv Max tokom kruga prosto iz jednačine oduzeo SC vozilo i dao procenu na osnovu vlažnosti staze da je moguće voziti.


@renne mada je kontam i ovo dovoljan odgovor

Link to comment
3 minutes ago, Have_Fun said:


Aj provericu, mozda gresim
Vraticu posle preko EON-a da preslusam ponovo ako vec ne izadje na youtubeu

Pricao je da SC ubrza jer ne vidi nista od njega. Posle toga je bio za trkanje, jer je ukapirao da bi on imao najbolju vidljivost.

 

Edit: ne da ubrza, vec da napravi malo vecu razdaljinu od SC-a, da bi bila bolja vidljivost

Edited by Downforce
Link to comment
3 minutes ago, Downforce said:

Pricao je da SC ubrza jer ne vidi nista od njega. Posle toga je bio za trkanje, jer je ukapirao da bi on imao najbolju vidljivost.


Taj fazon
Dakle nije mu nista dosapnuo niko, kao sto je i ducca objasnio, i bio je jedini za trku

Evo i malopre je rekao da je bolje da su ih pustili da se trkaju u 3h jer su bili bolji uslovi

Edited by Have_Fun
Link to comment
3 minutes ago, Have_Fun said:


Kontam da onda ne bi delili poene na pola :D

Pa ne, ako je već toliko bitno što je Max navodno hteo da vozi, možda je i Bottas i Kimi hteo da vozi. nismo čuli tu komunikaciju, jel tako...

Šta sad, hjteo da vozi, pa je zato nagrađen nezasluženom pobedom

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

I svi se komčamo na leđa
Baš me interesuje šta biste pisali da je Hamilton ovako pobedio

 

Čekaj, a šta je trebalo da urade? Da ih puste da izginu, ili pošalju sve u NL bez bodova? Ovo je skroz ok.

  • +1 2
Link to comment
I svi se komčamo na leđa
Baš me interesuje šta biste pisali da je Hamilton ovako pobedio

Ja apsolutno nisam za ovakav ishod, bez obzira na redosled. Ali prosto mi priča o zaveri u korist RB-a ne pije vodu, posebno od F1 koja nije baš u fazonu da se zamera Mercedesu da se ne lažemo, zna se ko je trenutno vodeća sila. Koji god redosled bio na startu danas isto bi odlučili. Uostalom Luis koji startuje sa 3. mesta je potencijalno bio u puno većem problemu da se probije i veći deo trke vozi iza nekoga u oblaku bode, Max bi u startu iza SC odmakao napred, imao čistu stazu i lagano uzeo svih 25 poena. Ja sam svakako navijao za full trku u kojoj Luis mozda ne bi uzeo samo 5 poena manje, čak i da su bili 1-2 to bi bilo 7 poena u korist Maxa.
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, zorglub said:

 

Čekaj, a šta je trebalo da urade? Da ih puste da izginu, ili pošalju sve u NL bez bodova? Ovo je skroz ok.

pa bez bodova naravno, tolike trke otkazane pa nikom ništa, japan, australija, ju nemj it

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
8 minutes ago, renne said:

Pa ne, ako je već toliko bitno što je Max navodno hteo da vozi, možda je i Bottas i Kimi hteo da vozi. nismo čuli tu komunikaciju, jel tako...

Šta sad, hjteo da vozi, pa je zato nagrađen nezasluženom pobedom


To za voznju sto sam napisao je bio odgovor Tsai i nema nikakve veze s Maxovom pobedom niti je taj moj post bio upucen bilo kakvom thread-u u kojem si ti bio umesan :D

Ti si se posle sam nastavio na taj moj post koji i dalje nema veze s tim sto je Max nagradjen pobedom.

To sto je Max nagradjen pobedom je drugi par patika o kojem mozemo da razglabamo i zapocnemo nov thread, ali nema veze s mojim inicijalnim postom koji je bio odgovor Tsai ciji je post bio sprdanja i da ce iz inata navijati za Hamiltona itd itd

ducca opet vec odgovorio na tu drugu temu RB vs Mercedes dok sam kucao ovo

Edited by Have_Fun
Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...