Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5 minutes ago, Ted said:

naravno da je ista priča kad se svake godine prekidaju takmičenja koja većina navijača voli i želi da prati i gleda, zbog prozora i kupova koji ih objektivno ne interesuju ili ih ne interesuju toliko. stvar kalendara. kad reše kalendar prestaće i priče. 

 

Bukvalno ima vas 2% koje ne interesuje kup. 

  • +1 2
Link to comment

Meni nije jasno koga kup ne intresuje

Pa igra se u celoj evropi istog dana, pune dvorane, navijanja, ludilo. Slavlje posle ovojenog

Samo ovde se drvi o tome kako je kup nebitan

  • +1 6
Link to comment
21 minutes ago, Ted said:

naravno da je ista priča kad se svake godine prekidaju takmičenja koja većina navijača voli i želi da prati i gleda, zbog prozora i kupova koji ih objektivno ne interesuju ili ih ne interesuju toliko. stvar kalendara. kad reše kalendar prestaće i priče. 

 

Kup je u kalendaru u ovom terminu jedno 20 godina. To je reseno. Hale su pune na svakom finalu  kupa danas, ocigledno publika zeli da gleda. Vece je interesovanje za ovo nego za random kola Evrolige.

  • +1 3
Link to comment

Ja generalno preskacem derbije u kss takmicenjima godinama, realno festa za mandrile, a ni forum ne bude bolji. Uvek navijam da prodje bilo ko osim blizanaca da moze da bude zapravo nesto kosarke, ali avaj.

Edited by Joe D
Link to comment

I za ovaj kup imaš kvalifikacije. Nije Borac iz Zemuna došao tako što je igrao neku ligu, ljudi igraju drugu ligu i za prolaz su dobili Joker iz Sombora koji igra regionalnu Prvu srpsku ligu.  

Link to comment
43 minutes ago, theanswer said:

 

Bukvalno ima vas 2% koje ne interesuje kup. 

 

priznajem, kriv sam, ne interesuje me. nikada me nije interesovao. ni u fudbalu, a u košarci naročito. kao sastanemo se za vikend odigramo par tekmi i odemo sa peharom. wtf. a ovamo treba krv da propišaš da prođeš ligu, pa plejof, pa da dobiješ neke serije na 2 ili 3 pobede. neuporedivo sa vikend zajebancijom. ne može da se meri po značaju. mesec dana prekida u ligi je previše i preterano. o fiba prozorima tek neću i reprezentacijama koje igraju sa petim postavama.  definicija besmisla. 

 

al evo gledam Real i Barsu. ne što je kup nego što volim da gledam njihove tekme. kvalitetno je a zabole me i za jedne i za druge pa mogu da uživam nezavisno od ishoda. 

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...