Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

2 hours ago, April said:


 

 


Ma jok, prešao u Železnik da mu zaposle šurnjaju

Mogli su da mu podupslaju platu da nisu doveli ona dva latino krša i mrtvog Marinkovića

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

 

 

Cuvena prica o fmpj skoli i igracima koje prave u mladjim aktegorijama.Klub,hala,smestaj,koledz kurac palac i onda u seniorima sve dovedes sa strane.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ubacili su nekoliko ove sezone koji imaju kakvu takvu minutazu. Bice mi zao Topica ako propadne a uopste mi se ne svidja njegov tretman u mladjim kategorijama a da je pameti i neke vizije kod Covica,  vec bi imao neku minutazu u FMP-u ove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment

Kada su mladje kategorije u pitanju tu se za sve pita Klipa.Pametnom dosta.

Sto se topica tice sta znam.Igra za kadete,juniore i seniore.Seniori su ustvari juniorska ekipa pa se deca kao kale ....ovo ono.Mislim da je pameti da Topic sledece seozne mora makar u fmp,sa znacajnom minutazom.

Link to comment
14 hours ago, Блок_64 said:

Kada su mladje kategorije u pitanju tu se za sve pita Klipa.Pametnom dosta.

Sto se topica tice sta znam.Igra za kadete,juniore i seniore.Seniori su ustvari juniorska ekipa pa se deca kao kale ....ovo ono.Mislim da je pameti da Topic sledece seozne mora makar u fmp,sa znacajnom minutazom.

 

Mislim da je kretenski da igrač igra za 3 selekcije

Link to comment
14 hours ago, Micko8 said:

Ubacili su nekoliko ove sezone koji imaju kakvu takvu minutazu. Bice mi zao Topica ako propadne a uopste mi se ne svidja njegov tretman u mladjim kategorijama a da je pameti i neke vizije kod Covica,  vec bi imao neku minutazu u FMP-u ove sezone.

 

pa nije bas kakvu takvu, vujicic, saranovic i pavicevic imaju vrlo znacajnu minutazu.

Link to comment

Dobar posao radi Sone, igraci zaradjuju minute zalaganjem u odbrani, i tako i treba da bude. Bolje je to nego kao u megi da imas 7 nekih kao talenata koji ce da lelemude tu i da cekaju da ih neko draftuje. 

  • +1 2
Link to comment

i bas napreduju, vec sada mi ova trojica izgledaju kao bolji igraci nego na pocetku sezone. zaboravio sam stepanovica, i on igra sve vise, cak i simovic koji mi uopste nije delovao kao neki potencijal, vi koji vise pratite mladje kategorije to bolje poznajete, ali daje doprinos. to je vec 5 igraca. i manojlovic se ukljucuje - dakle 6.

vise je sone uradio dobrog za jednu sezonu nego svi prethodni treneri fmp-a za 4-5 godina pre toga.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...