Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

23 minutes ago, Ted said:

ako zbog jebenog kupa ostanemo bez Smajlagića i Mura, ja nemam reči :fur:

 

na to sranje treba slati rezerviste, omladnince.....možeš da upropastiš sezonu boreći se za ništa 

Ovo govno od takmičenja treba igrati u avgustu. A onda za njim i sve smrdljive fiba prozore u nastavku sve do polovine septembra.

 

Da možemo da gledamo normalnu košarku od oktobra.

  • +1 2
Link to comment

Šanse svakako imamo.

Ovo na kraju je situacija kad pomisliš da si završio a protivniku se pusti ruka jer nema šta izgubiti.

Sutra je finale, jedan meč, nismo favorit ali možemo biti u egalu sigurno.

Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

Mali crnjo u FMPu odlican igrac, ne znam odakle su ga iskopali

 

Izbunarili su ga u prašumama jugoistočne Lujizijane, grad se zove Čačak.

Nadrealnu utakmicu je odigrao, šteta što je skraćen pa svakako nije po Radonjinom ukusu. On kad bira igrače prvo uzima mere, kao da je krojač, pa ako su mere odgovarajuće onda analizira dalje.

 

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment

šta ja znam, sa ovakvim defanzivnim skokom i amplitudama u toku utakmice, realniji mi je neki ishod poput prvog derbija u sezoni. čak i da povedemo sa 15 razlike, čim izađu nosioci, idemo u egal ili minus za 2, 3 minuta. kao sa Huventudom.

 

naravno, jedna je tekma i svašta je moguće. moguće da ćemo sutra bolje odgirati, bollje štititi obruč. moguće da će oni imati dan kada šutiraju za tri 2/20. biće verovatnno vruća atmosfera pošto je ovo jedina utakmica kada će oba stada moći da prisustvuju u velikom broju.

 

edit.

inače FMP baš lepo posložena ekipa, ovaj mladac na klupi izgleda da zna posao. da nisu Ćokijevi mogao bih da kažem da su mi extra gotivni. osim ovog Tasića, koji izgleda kao neki poljoprivrednik alkos koji je skočio sa traktora da te vija štanglom. no dobro, možda je duša od čoveka ali samo tako izgleda ;)

Edited by Ted
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...