Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 minutes ago, theanswer said:

 

Ulazak u produžetak nije isto što i pobeda. Možda u predgradju važe neka druga pravila, pa mogu oni da ti formulišu

 

umesto da posaljes cvece u zeleznik uz cestitku za velike stvari koje rade, ti se hvatas za trivijalnosti. nikad covek od tebe.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

umesto da posaljes cvece u zeleznik uz cestitku za velike stvari koje rade, ti se hvatas za trivijalnosti. nikad covek od tebe.

 

Kad pobede mlađeg brata šaljem i cveće i bombonjeru 

Link to comment

Vlade Djurović na Areni:  "kup je jako važan, to se svuda poštuje u svetu osim možda Klop vidim nešto da priča... da podidje navijačima"

"to ostaje upisano u cv svakog trenera, igrača, fiziotreapeuta, o tome će se pričati 2 nedelje zbog PROZORA za reprezentacije" 

:smiley_hail:

  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

tesko je pobediti evroligasa, za pocetak sve su blizi da sruse kkp, ja mislim da ce se desiti tokom sezone, u kls sigurno ako ne i u plej ofu aba.

Tako je.

Ipak, malo je neobično da 1 Igokea svako malo dobije evroligaša a čudu iz Železnika to nikako ne polazi za rukom.

Link to comment
47 minutes ago, John Coltrane said:

Vlade Djurović na Areni:  "kup je jako važan, to se svuda poštuje u svetu osim možda Klop vidim nešto da priča... da podidje navijačima"

"to ostaje upisano u cv svakog trenera, igrača, fiziotreapeuta, o tome će se pričati 2 nedelje zbog PROZORA za reprezentacije" 

:smiley_hail:

 

jedina važnost kupa može da bude u tradiciji. naprosto se radi o takmičenju koje ima dugačku tradiciju, a svojevremeno je donosilo i plasman u neko evro takmičenje i imalo rezultatski značaj. sad je ostala samo tradicija, ok. nećemo da je prekidamo.

 

ja smo mislim da ga treba održavati krajem septembra, pre no što počnu prvenstva i evrotakmičenja, kako bi se izbegli ovi predugački i nepotrebni prekidi. taman da bude u finišu pripremnog perioda, ionako je u pitanju vikned turnir koji ne oduzima mnogo vremena i sve se završi za par dana. 

 

veći problem je kls, jer to takmičenje oduzima dosta vremena i podrazumeva odigravanje gomile utakmica koje objektivno nikoga ne interesuju. a pošto se kls igra cele sezone, po meni bi najbolje bilo da prvak Srbije bude onaj koji je igrao to takmičenje i na kraju bio prvi. ako večiti i aba ligaši žele da igraju neka ga igraju od početka. mogu i sa nekim rezervnim, mladim timovima isl. mislim da Hrvati i Slovenci igraju svoje lige i da u njima učestvuju i aba ligaši.  

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

naravno da je ista priča kad se svake godine prekidaju takmičenja koja većina navijača voli i želi da prati i gleda, zbog prozora i kupova koji ih objektivno ne interesuju ili ih ne interesuju toliko. stvar kalendara. kad reše kalendar prestaće i priče. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...