Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

9 hours ago, theanswer said:

 

Mislim da je kretenski da igrač igra za 3 selekcije

 

Jeste,slazem se.Mada za kadete igra samo na jacim utakmicama.Tipa Mega,Borac,Dinamik i to je to.

Link to comment

Iz godine u godinu je ista priča da je kup nebitno takmičenje ali hvala ti Bože što ljudi u klubovima ipak razmišljaju pravilno i što igračima ne možeš oduzeti ono zbog čega su i krenuli da se bave košarkom, takmičarski duh itd.  Vidi se da igrači giljaju i da timovima znači trofej jednog od najvećih srpskih košarkaša. 

 

 Na jednu utakmicu možemo da dobijemo. U finalnoj eventualnoj seriji do 3 u aba ligi bolji tim će da pobedi a to je Zvezda

  • +1 7
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

šta ja znam, sa ovakvim defanzivnim skokom i amplitudama u toku utakmice, realniji mi je neki ishod poput prvog derbija u sezoni. čak i da povedemo sa 15 razlike, čim izađu nosioci, idemo u egal ili minus za 2, 3 minuta. kao sa Huventudom.

 

naravno, jedna je tekma i svašta je moguće. moguće da ćemo sutra bolje odgirati, bollje štititi obruč. moguće da će oni imati dan kada šutiraju za tri 2/20. biće verovatnno vruća atmosfera pošto je ovo jedina utakmica kada će oba stada moći da prisustvuju u velikom broju.

 

edit.

inače FMP baš lepo posložena ekipa, ovaj mladac na klupi izgleda da zna posao. da nisu Ćokijevi mogao bih da kažem da su mi extra gotivni. osim ovog Tasića, koji izgleda kao neki poljoprivrednik alkos koji je skočio sa traktora da te vija štanglom. no dobro, možda je duša od čoveka ali samo tako izgleda ;)

A kako "dobar" covek  uopste treba da izgleda. Kao neki  super model ???

Link to comment

i dalje sam pod utiskom sjajne igre fmp-a juce, sa tom kolicinom klinaca naterali su pantera da odigra najbolju utakmicu u sezoni, i opet je odlucivao jedan sut, i to nakon sto su se vratili iz izgubljene situacije. svaka cast igracima i sonetu. i rukovodstvu kluba dabome   :sleep: priveli su klub svrsi. klub koji je godinama sluzio kao igracka filipa covica, i igraliste za borisu i radanova u neuspesnim pokusajima da se razigraju, uz visegodisnje drzanje u klubu tipova kao sto su seslija i bursac. od ruznog paceta do prelepog labuda. najlepsa prica evropske kosarke se nastavlja.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

i dalje sam pod utiskom sjajne igre fmp-a juce, sa tom kolicinom klinaca naterali su pantera da odigra najbolju utakmicu u sezoni, i opet je odlucivao jedan sut, i to nakon sto su se vratili iz izgubljene situacije. svaka cast igracima i sonetu. i rukovodstvu kluba dabome   :sleep: priveli su klub svrsi. klub koji je godinama sluzio kao igracka filipa covica, i igraliste za borisu i radanova u neuspesnim pokusajima da se razigraju, uz visegodisnje drzanje u klubu tipova kao sto su seslija i bursac. od ruznog paceta do prelepog labuda. najlepsa prica evropske kosarke se nastavlja.

 

Nije odlučivao jedan šut jbg. 

Link to comment

Mrzelo me sinoć da objašnjavam, ali me učinak Pantera I Brajsa podsetio na obračun Miće Berića i Mireta Radoševića iz devedesetih. I tad je Mire imao bolju statistiku, a KKP dobio.

Samo da podsetim, posle te sezone je Mire prešao kod nas...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Link to comment
50 minutes ago, theanswer said:

 

Nije odlučivao jedan šut jbg. 

Hm, kako bi ti formulisao situaciju u kojoj od šuta u poslednjoj sekundi zavisi da li će utakmica ići u produžetke ili ne?

Link to comment
22 minutes ago, April said:

Mrzelo me sinoć da objašnjavam, ali me učinak Pantera I Brajsa podsetio na obračun Miće Berića i Mireta Radoševića iz devedesetih. I tad je Mire imao bolju statistiku, a KKP dobio.

Samo da podsetim, posle te sezone je Mire prešao kod nas...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

 

a robija odveo mireta na evropsko prvenstvo 1997 jer je obecao da ce najbolji strelac juba lige te sezone, ko god to bio, ici na evropsko  :)

Edited by Nikodije
Link to comment
6 minutes ago, fandorin said:

Hm, kako bi ti formulisao situaciju u kojoj od šuta u poslednjoj sekundi zavisi da li će utakmica ići u produžetke ili ne?

 

Ulazak u produžetak nije isto što i pobeda. Možda u predgradju važe neka druga pravila, pa mogu oni da ti formulišu

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...