Jump to content
IGNORED

Lord Of the Rings


bigvlada

Recommended Posts

‘Lord of the Rings: The War of the Rohirrim’ Anime Feature Set for April 2024 Release by Warner Bros.

 

Quote

Set roughly two centuries before the events of J.R.R. Tolkien’s “The Hobbit” and “The Lord of the Rings,” “The War of the Rohirrim” will explore the exploits of Helm Hammerhand, the King of Rohan, and the creation of Helm’s Deep, the stronghold featured in Peter Jackson’s “The Lord of the Rings: The Two Towers.”

 

Bogme, jako su krenuli

Link to comment

Meni su i Jacksonovi filmovi 'nako. Mnogo price i karaktera je izgubljeno da bi se napravila cista avantura. Tako da mi ove finese izmedju nove serije i Lotr izgledaju prilicno nebitno u odnosu na razlike izmedju sveta koji opisuju knjige i filmova.

 

  • +1 2
Link to comment
On 14.2.2022. at 22:09, Pokojni Ruxin said:

ja bih voleo da ovo bude do jaja samo kako bi se ppp rasplakao, ali gledao sam wheel of time nažalost :fantom:

Kad su uspeli to da pokvare,roman koji je woke napisan.Verovatno naj naj overpowered fantasy glavni lik ikada ,Anomander gomna da jede sa sve Vengance ,kojeg zene vode zednog preko vode i sve boje i zastave su tu.Sta su mogli da lose da urade?

Link to comment
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

ili su meni oči poslije toliko puta odgledanih Džeksonovih filmova nabaždarene da vide sličnosti sa njegovom trilogijom ili su ovi baš odlučili da izmuzu nostalgiju ne na nivou stila već na nivou kadrova

Link to comment

Meni se sviđa što je eminem tu, krene da ih disuje, rep bitka svaka epizoda, jedva čekam.

Inače, onako, bumo videli, ne očekujem ništa, kontam da će biti ispod toga, samo je pitanje koliko, gledljivo ili ne uopšte.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...

Obzirom da je na House of Dragon topiku lepa zabava, šteta bi bila da ne počnemo i ovde da se zabavljamo, tim pre što serija kreće za 9 dana.

 

Elem, evo ga poslednji trejler za seriju, ja sam razumeo da ih više neće biti:

 

 

Ono što mi je glavni WTF trejlera je to što deluje da je Meteor Man iz prethodnih trejlera Gandalf (!?), što bi bilo van svake pameti, jer niti je došao u Drugom razdoblju, niti je došao na taj način. Dodatno, što više gledam ove trejlere, sve mi se manje sviđa glumica koja igra Galadrijelu, a i tekst koji ispaljuje deluje kao težak cringe (u vezi ovoga, pročitati komentare ispod videa, ima urnebesnih stvarno). 

 

Videćemo od sledećeg petka. Protiv serije se podigao takav odijum i očekivanja su toliko niska (ja prvi ne očekujem mnogo), da ja ne znam šta bi ovi trebali da urade da razočaraju bilo koga.

  • +1 1
Link to comment

Debili koji su se digli uopste nisu procitali sta je Amazon otkupio kao prava za seriju i koliko tu ima materijala za rad.

 

Moze ispasti vrh,moze biti i sranje,ali ovo unapred kmecanje je nevidjeno.

Link to comment
6 hours ago, Bogotac said:

Debili koji su se digli uopste nisu procitali sta je Amazon otkupio kao prava za seriju i koliko tu ima materijala za rad.

 

Moze ispasti vrh,moze biti i sranje,ali ovo unapred kmecanje je nevidjeno.

 

Ne razumem kakve to veze ima na šta tačno Amazon ima prava, haj navedi šta misliš da znaš pa da vidimo kako je to vezano sa time što ti silni ljudi kmeče...

Najveća zamerka koliko sam video je što ono što oni prave neće biti Tolkin, pa možda ni u duhu Tolkina, i što menja uspostavljene stvari, ko se čime bavio, ko je koga sreo...

 

A serija možda bude a možda i ne ok, kao i kod svih drugih u današnje doba, strepnja mi je veća od nade, posebno kada vidim da je bitnije da je ne bradata žena dvorf crnac a ne ko je i šta radi u seriji, tako da se definitivno sa obe strane ispaljuju gluposti. Ono što već sada znam je da to nije po Tolkinu nego su hteli nešto svoje u njegovom svetu i lepo capnuli kintu i sada rade, imaće svoju publiku, samo ne zagrižene fanove Tolkina.

Link to comment
On 22.7.2022. at 22:19, Vapad said:

Meni se sviđa što je eminem tu, krene da ih disuje, rep bitka svaka epizoda, jedva čekam.

Inače, onako, bumo videli, ne očekujem ništa, kontam da će biti ispod toga, samo je pitanje koliko, gledljivo ili ne uopšte.

Zadnja kraljica ,Eminem vs Oxxymiron.Dva bela labuda se disuju.Izgibenije

  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Ayatollah said:

Dodatno, što više gledam ove trejlere, sve mi se manje sviđa glumica koja igra Galadrijelu, a i tekst koji ispaljuje deluje kao težak cringe (u vezi ovoga, pročitati komentare ispod videa, ima urnebesnih stvarno). 

 

- I loved it when Elrond asks her “What is your last name?” And she turns around with a grin, replying “Skywalker. Galadriel Skywalker.”

 

- The scene were Gandalf screamed to the Ents, "RUN, FORREST, RUN" was so emotional.

 

- When Galadriel used her Delorean to travel back to November 5th, 1985 to save middle earth, it bought tears to my eyes. Truly the greatest show ever made.
 

:lolol:

 

Na stranu debilizam pravljenja Galadrijele u ratničku princezu koja kaže da ne zna šta bi sa sobom ako se ikad bude odrekla klanja, ali mene iznenađuje koliko ovo loše izgleda na vizualnom nivou. Tu sam očekivao da bude savršeno, pa bismo lakše istrpeli tekst o tome kako Galadrijela kreče u totalnu osvetu jer su joj (pre hiljadu godina) ubili brata Finroda.

 

Ali jebalo majku, kakvo im je to drveće u trejleru? 

 

RoP_-_Two_Trees.jpg

 

Negde su u rangu veličine obližnjeg brda, ili ove kule što se vidi u prvom planu (ne znam kakav je to grad u sred Valinora, slabo se sećam Silmariliona). A treba da obasjavaju bukvalno ceo svet. Kako može jedna video igra da ti ostavi utisak da je drvo najveća stvar na svetu, a preskupa TV produkcija ne uspeva?

 

image.png.dfe5f6a4db52a11f7d09b8f0193ad3d8.png

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...