Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

2 hours ago, Weenie Pooh said:

Pa da bi nas efektno navukli da jedno vreme mislimo da je prava meta bila bankarka Maja. Posle se ispostavi da nije, da su hteli da ubiju upravo tužiteljku jer.... I dunno, jer su luuudi sektaši. Ili ako je bankarka u stvari deo sekte, za kaznu tužiteljki što je obukla isti kostim.

Mislim da ste se prerano upecali na onu fotku gde je Maja u sekti. Ona mozda jos uvek nije deo nje, vidimo da je Voja pritiska oko neceg vezano za banku i tajne partnere, mislim da je zbog toga ona bila meta, nevezano za ogrlicu.

Link to comment
On 12/7/2017 at 11:42 AM, slow said:

Psovke u modu ulaze u procesu likvidacije građanske klase i kada prostakluk preuzima primat. Dakle 1945. i 1990. Način kako se ophodimo jedni prema drugima je lakmus test duha jednog vremena.

 

Nevezano za psovke u seriji, one su kod nas omiljeno dramaturško sredstvo za pridobijanje šire publike, i po meni nepotrebno ali pored društvenih reseta koje si već pomenuo bio je isti i takav ako ne i veći posle Velikog rata. Kad je što Paja Jovanović reće Srbija izgubila svoju so ili narodski kad je izginulo sve što valja ostali samo škartovi. Čito sam negde da je konkretno Beograd pre prvog ratabio grad činovnika, dakle  vrlo izgrađene srednje klase a u godinama odmah posle rata grad sirotinje, ekstremnih sociajalnih razlika i svega što uz to ide.

 

On 12/7/2017 at 4:04 PM, slow said:

uništili su 45-te staru predratnu a novu, nastalu u SFRJ razorili su tokom devedesetih. Mnogo je to, treba 50 godina minimum da se stvori kvalitetan građanski sloj. Merna jedinica: broj klavira na 1000 stanovnika :)

Meni klavir nije reper nego kućna pomoćnica. :sleep:

 

Link to comment
1 hour ago, steins said:

Čekajte vi oćete da kažete da babtetkama glavni turn on hentai rape?
 

Dunno, ja računam da je guženje iz zasede ipak namenjeno mladima, a okultizam Malog Perice je tu da babatetke uvede u priču.

Mada možda grešim, odavno onaj #saćudatekaram princip radi posao u domaćoj kinematografiji.

Link to comment
13 minutes ago, malistev said:

Mislim da ste se prerano upecali na onu fotku gde je Maja u sekti. Ona mozda jos uvek nije deo nje, vidimo da je Voja pritiska oko neceg vezano za banku i tajne partnere, mislim da je zbog toga ona bila meta, nevezano za ogrlicu.

Ma da, verovatnije bi bilo da je zarede tek u finalnom medliju, dok Bjela skapava u nekom jarku a njegov rezignirani sidekick nasleđuje alkoholizam i značajno se mršti, makedonče se jebe sa Kičićem, a Ludi Lauš ima neke vizije o predstojećoj nacističkoj kataklizmi. Odmah da nas uhvati neizdrž za sledeću sezonu.

Link to comment

Joj kolko je meni vrh bilo kad je ciganjka rekla ne znam kako mi se zove jebač al znam da mu je ćaća petar. I što uopšte služi priča sa nestalim detetom? Ako i to krenu da razrađuju nema šanse da se pokrpe. 

Link to comment

Hmm mozda ce da teraju u pravcu da je Marin Pera ustvari prestolonosladnik onaj sto je pobego sa zlatom posle. A stvarno nekako vise lici na stasitog Djordja nego na metiljavog Acu a i godine se poklapaju.

 

Link to comment
Možda se folira da zavara inspektora
Pa ne bi išla da otkrije glavu od fotografa ako ga folira. Mislim da ce nju tek da ubace tu.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, ToniAdams said:

Joj kolko je meni vrh bilo kad je ciganjka rekla ne znam kako mi se zove jebač al znam da mu je ćaća petar. I što uopšte služi priča sa nestalim detetom? Ako i to krenu da razrađuju nema šanse da se pokrpe. 

sta ti je cudno tu? pa obicaj je (pogotovo u to vreme) da se prostitutki saopsti ime oca :fantom:

a sluzi kao uvod u sezonu 2. bice to srpski got

i tamo su u prvoj sezoni silne glave bile odsecene :fantom:

Link to comment

Ви сте 'ладно исписали 25 страница о интелектуалном чеду Дексе Пантелејског и Бјеле шверцера будни?:ziga:

Link to comment

moras pogledati

ako nista, ima ta jedna scena kad bjela jase konja

to se neda recima opisati. evo toni svako malo ponavlja, sto bi rekao japanac, ne moze se osvesti, kao da je video akvapark u jagodini

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...