Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ih kakvi su. Ovde se garant neki lokalac nakacio jer je neki falio za mali fudbal

 

Jedan od tri najbolja fudbalera svih vremena na slikama, dao dva gola glavom u najbitnijem momentu karijere, inace se ne secam ni da je pokusavao pre i posle

 

I dres ubiva

Edited by villiem
Link to comment

Ja kad sam bio klinac 1998. delovalo mi je da je 1990 bila tako daleko a evo sad kao juce se secam svih grupa i skoro sivh rezultata sa tog prvenstva.

Sad se ne mogu setiti polufinalista sa zadnja 3..

  • +1 4
Link to comment

98 je imala ubedljivo najlepsu loptu ikada, imao sam neku pijacarsku repliku od skaja i kad sam je probusio o trn imitirajuci Mijatovu precku bas sam bio zdra'o tuzan
 

 



:ziga:

Ko su ona dvojica najvisocijih sa FRA slike? Je l' levo Dugari propo? Ko je desno?

Karembe mladji nego onda, Lamusi se rodio mator 

Link to comment
14 minutes ago, Plajvi said:

98 je imala ubedljivo najlepsu loptu ikada, imao sam neku pijacarsku repliku od skaja i kad sam je probusio o trn imitirajuci Mijatovu precku bas sam bio zdra'o tuzan
 

 



:ziga:

Ko su ona dvojica najvisocijih sa FRA slike? Je l' levo Dugari propo? Ko je desno?

Karembe mladji nego onda, Lamusi se rodio mator 

 

Jeste Dugari. Zabrinuću se ako sam u pravu da je desno rezervni golman Šarbonije.

Kako se crnac zove? Gde je taj nestao? Sve mi u glavi Dioni iz Zvezde. :D Al nešto je na D

Ovo gore su valjda Bogosjan i Lamuši koji se nije ni promenio.

Link to comment

Diomede je crnac, ostale smo pogodili. Imali su neki od njih pre par godina isto neku sliku zajedničku ali u pomrčini, mislim da je bio tad i Lebef

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...