Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

ima mnogo gorih stvari u fudbalu u zadnjih 30 godina. evo prvi na pamet mi pada njegov saigrac, koji opet talasa.

 

neymar osim kotrljanja nije nista posebno odvratan. na kraju ce ispasti i da nije ni ispunio potencijal kakav se ocekivao od njega, na zalost.

Link to comment

Mislio sam vise kao pojavu i kao igraca ne ukupno na sve u fudbalskoj igri. U samoj igri me najvise iritira forsiranje odbrane i nezasticenost ekipe koja igra napadacki.

 

Saigrac drzi cvrsto drugo mesto a jos su tu C. Ronaldo i Mesi (pogotovo otkad su izasli na videlo zahtevi Barseloni). Ne pitaj me ko je peti... hehe nemam pojma...

 

Inace u svim sportovima su mi uvek najgori likovi koji stavljaju sebe iznad kolektiva i tima.

Edited by bags
Link to comment
1 hour ago, bags said:

Meni je Neymar najgora pojava u fudbalu zadnjih 30 godina. zasto se na njeega neko lozi meni je neverovatno.

 

 

 

Ja gotivim Nejmara. Reinkarnacija Pelea ali u mnogo inferiornijem i fragilnijem telu. 

 

Ovaj gol je Pele 1/1:

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Kad ste kod najomrazenijih pojava u danasnjem fudbalu, koje su vam najdraze?

 

 

Kante, De Brujne, Rašford i ostali igrači koji nemaju mrlje u karijeri i služe kao uzor.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Ja gotivim Nejmara. Reinkarnacija Pelea ali u mnogo inferiornijem i fragilnijem telu. 

 

Ma ima on skills nema tu dileme samo je totalno destruktivan za svaku ekipu gde igra.

I ono sto je osvojio je u principu uprkos njemu a ne zbog njega.( ne racunam one olimpijske za Brazil)

 

 

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Kante, De Brujne, Rašford i ostali igrači koji nemaju mrlje u karijeri i služe kao uzor.

 

Mane, Kante, Leva, Kimmich ... iz ovih zadnjih par godina.

 

Meni bude drago kad se neko razvije iz neke nefudbalske zemlje.

  • +1 2
Link to comment

Kros - covek 15 godina vec ili raste ili jebe sve redom, jedino EP nije uspeo da uzme. Da ne podsecam kad i gde je sve pocelo :fantom:

Inijesta - uspeo je sve da uzme i ode da ladi jaja

Da mi je neko rekao kakvu ce karijeru jebeni Mandzukic imati kad se pojavio u Dinamou... 


I veoma mi je drago sto je zavrsena Penaldo-Mesi dihotomija, koliko god da su zivotinje, smorili su 

Da, i Jorginho je super prica 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...