Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

Ovo mi cale pustao jos u zabavistu, dan danas imam VHS kasetu, jedno vreme sam kao klinac znao i komentare svega

 

Spoiler

Zavrijedio je da mu se kaze cijelo ime: Hoze Migel Gonzales Martin Del Kampo Micel


Zubizareta po obicaju primio najlepse zgoditke, Belgijaneri zavlacili najlepse :D

Mada najjaci momenat na prvenstvu - lik iz UAE vadi loptu rukom s gol aut linije do kolege, ovaj je sutne sam sebi u gol - Nemoj jesi lud, da nam Mateus ubije golmana iz penala :laugh:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Posle tog prvenstva su ukinuli da golman sme da hvata pas nogom u ruke, ne znam da li je to pocelo na Euro 92, ali na WC 94 vise nije moglo 
 



Karekin drugi zgoditak, kako je sjebo varkom tela ovog buzdovana :ziga:

Kao Pancev protiv Rendzersa, samo u kontra smeru 

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Legendarni brazilski fudbaler Pele premešten je na palijativnu negu, gde mu se ublažavaju bolovi i olakšava otežano disanje, preneo je brazilski "Folha de Sao Paulo".

Prikladnije mi je ovde, nego na Kupusari

  • Tužno 1
Link to comment
  • 1 month later...

Mellor  je dao 2 gola za Liverpool, od čega su 2 poprilično legendarna... :)

 

Na ovoj utakimicii za 2-1 (plus je ovde imao i asistenciju) I Arsenalu u zadnjoj sekundi utakmice...

 

Šteta za kolena, koja je sjebao i nikad nije imao neku veću karijeru, igao je u Prestonu (kad je bio zdrav) i to je to...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...