Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja nesto sumnjam, da bi bilo ko od nasih top trenera pristao da bude pomocnik, pa makar i u NBA.

Edited by Miljenko
Link to comment

a ko bi uopste bio kandidat? zoc i kari su prestari, da ne pricamo o egu i mentalitetu,  eventualno ra madjija, ali on nije jos taj kalibar.

Link to comment

Koja je logika Atlante ovde, ako neko ima upućeniji od mene? :) Nije da su se proslavili prethodnih sezona al ovo je baš wtf... 

Edited by arheolog1981
Link to comment
18 minutes ago, nenad said:

a ko bi uopste bio kandidat? zoc i kari su prestari, da ne pricamo o egu i mentalitetu,  eventualno ra madjija, ali on nije jos taj kalibar.

završiće se tako da ćemo biti marginalizovani. zašto ne proba mlađi obradović?đorđević?

kad ode obradović ciao. duda već otišao, kari neće dugo zbog krštenice, maljković je već ex..

eveopska košarka je u kanalu a mi ispod i tog kanala

Link to comment
11 minutes ago, arheolog1981 said:

Koja je logika Atlante ovde, ako neko ima upućeniji od mene? :) Nije da su se proslavili prethodnih sezona al ovo je baš wtf... 

 

hteli su da se rese schroderovog ugovora, nudili su ga celoj ligi ovo leto.

Link to comment

Ja nekako mislim da ili odes tamo dok si mlad, pa peces zanat, i dograbis se ekipe jednog dana, kao Kokoskov, ili se drzis Evrope. Nesto mi se ne svidja ovo sto radi Mesina, uskoro ce mu 60 godina a jos nije vodio nijedan tim.

Link to comment

doveli su nedavno lina i jos draftovali younga.

 

crni nemac ima problema sa zakonom i hteli su se otarasiti njegovog ugovora.

 

bice okc zajeban ako kliknu

Link to comment

šta će šrederu lopta?  da šutira neće i ne zna. može da menja a može i zajedno da igra sa raselom.važno im je da su se oslobodili karmela. 

gde na kraju završi bjelkan?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...