Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

48 minutes ago, 189- said:

sta se podrazumeva pod modernom kosarkom u evropi ako je vesely tu premija

:fantom: stavih znake navodnika, ali ajde... 

 

brz, okretan, rim protector, moze da cuva od 1 do 5, da preuzima prilikom pika, odlican za tranziciju... u top 5 unutrasnjih igraca u Evroligi od kada se vratio iz enbijeja. Nije bas moderan kao Milko Bjelica i Pero Antic, posto oni imaju sut za tri poena, ali radi pos'o za trogodisnjeg uzastopnog finalistu...

 

Quote

 

inace, faried i bruklin su mi nekako ko stvoreni jedni za drugog :D

sta ce sreder u oklahomi? kako ce on da igra pored vestbruka?

 

 

Meni je Faried bio, teorijski, idealan par sa Jokicem. Ocigledno tu nesto nije stimalo. Videcemo, ako ga i ove godine izduva, sledece ce da se bori za minimalac... Millsap Jokara - prespor tandem...

 

Ne znam za sredera, vidim da se pominje moguc trejd za entonija. Sreder, Vestbruk, PG, Adams, Noel, moze to da bude fina ekipica, samo kad bi ovaj malo oladio sa statistikom...

 

 

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Ryo said:

 

 

Ne znam za sredera, vidim da se pominje moguc trejd za entonija. Sreder, Vestbruk, PG, Adams, Noel, moze to da bude fina ekipica, samo kad bi ovaj malo oladio sa statistikom...

 

 

 

 

 

 

 

:wub:

Link to comment
24 minutes ago, 189- said:

:rolf:

 

:D

:hail:

 

ubijam sa divcem i nasim igracima, ali jebemu meni je nekako ocekivano da vlade pokupi sve nase ako se ukaze potreba/prilika

 

sad koliko bi ovo bilo dobro za bjelicu ne znam

fila je gotivna ekipa, do juce su bili jedan od dva favorita za finale istoka, svakako a ko ne sa najvise potencijala, a ono medju tri u ligi

opet, sa druge strane u sakramentu bi verovatno imao daleko vecu ulogu i vise novca

a mozda najvaznije tu su divac, stojakovic, drobnjak, bogdanovic...

 

24 minutes ago, 189- said:

ja mislio da su moderni ovi centri koji znaju sutirati sa vise od 3 metra od kosa

e jbg

taman sam hteo napisati i recenicu "da jos ima sut (za tri) igrao bi on itekako u nba"

 

 u medjuvremenu je ryo detaljnije opisao

23 minutes ago, Mos said:

 

U smislu da je i on trazio trejd i pretio operacijom ako ga ne posalju u San Antonio, Boston ili NY. Nije trazio kao Kawhi samo LA ili ce da se duri ali slican je princip nezadovoljstva i trejda koji je onda usledio. 

ok, to da

ali kazem, potpuno su durgaciji motivi i meni je njegov potez na mestu, sto ne mogu bas reci za ovu dvojicu

 

sada me mnogo zanima kolike pare ce dobiti bjelica. kingsi valjda imaju jos oko 13 miliona da potrose.

 

zar nemaju oni daleko vise para na raspolaganju?

cini mi se i preko 20,25 miliona

ili su nekog potpisali poslednjih dan, dva?

Edited by pbg12345
Link to comment

Mene zanima da vidim kako izgleda Divcev radni dan. :D Mislim, kad su otpustili Bjelicu valjda ga okrenes telefonom i pitas u kom je fazonu, nisi nikoga potpisao a takav igrac ti se uklapa. Ko zna da li je on uopste znao da je Bjelica slobodan. :isuse:

Link to comment
32 minutes ago, pbg12345 said:

zar nemaju oni daleko vise para na raspolaganju?

cini mi se i preko 20,25 miliona

ili su nekog potpisali poslednjih dan, dva?

sad gledam imaju jos valjda 22 miliona. mada sam ja mislio da jos moraju popuniti onu minimalnu granicu...

 

cenim da ce bjelica dobiti ugovor od nekih 2/16.

 

sve u svemu, na kraju dosta jadan potez bjelice koji je bas zajebao sixerse.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...