Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

48 minutes ago, ToniAdams said:

jbg, na pocetku sam pomislio da je bas ispao klosar, ali na kraju, covek radi za novce ko i svi

ovo moze kao univerzalno opravdanje kad neko ispadne jajara. 

Link to comment

imao je dogovor i zavlacio ih dve nedelje, te ceka vizu, te teki da odnese lek. onda se setio da ipak ne bi i prodao neku pateticnu pricu o zeni i deci i stabilnosti, da bi na kraju ispalo da je samo shvatio da moze da uzme neki dolar vise. naravno da nema nikakvu obavezu prema njima, ali jebes ti coveka cija rec nista ne vredi. 

Link to comment

ne znam za to cekanje vize, kapiram da ima tu nesto, ali ako je sve u zakonskim okvirima, boze moj. mogli su i vise da mu ponude.

meni je svakako zao zbog file, koja mi je omiljeni tim posle san antonija, ali sta sad, slobodno trziste.

Link to comment

Jbmliga, ja ovo vidim kao veci zajeb Raskovica (ako mu je to menadzer) nego Bjelice. Ako znas da ti klijent vredi vise nemoj mu dogovarati slabije placeni posao.

Utisak mi je da mu je ovaj dosao sa ponudom i kao to je to, Bjeli pristao, a posle skapirao da mu je ponuda kurac.

Link to comment

+1
Nije samo što je skapirao nego što je skapirao da je i njegov "procenat" u tom slučaju već..

Jbmliga, ja ovo vidim kao veci zajeb Raskovica (ako mu je to menadzer) nego Bjelice. Ako znas da ti klijent vredi vise nemoj mu dogovarati slabije placeni posao.
Utisak mi je da mu je ovaj dosao sa ponudom i kao to je to, Bjeli pristao, a posle skapirao da mu je ponuda kurac.


Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

imao je dogovor i zavlacio ih dve nedelje, te ceka vizu, te teki da odnese lek. onda se setio da ipak ne bi i prodao neku pateticnu pricu o zeni i deci i stabilnosti, da bi na kraju ispalo da je samo shvatio da moze da uzme neki dolar vise. naravno da nema nikakvu obavezu prema njima, ali jebes ti coveka cija rec nista ne vredi. 

plus sto bi phila mogla dovesti neke igrace (npr targetirali su o'quinna) ali posto su imali dogovor sa bjelicom nisu jurili nikoga. sada vec skoro pa nema nikoga dovoljno dobrog igraca na trzistu

Link to comment

Imaju valjda nekakve advokate - ako baš pomisle da ih je "ojadio" mogu da ga tuže za "pretrpljenu patnju" i "duševnu bol"... plus mali "loss of opportunity" i to je to, ne?

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment

Jesta malo ispao smrda ali nista strasno. Kad Igraci njegovog rejtinga preko medija saznaju da su trejdovani na drugi kraj drzave u tim u kome ce imati 2mpg iako su im dan pre toga rekli da na njih racunaju, onda je sve OK jer je u okviru pravila, a skandal je kad se igrac predomisli pre potpisa ugovora.

Edited by Heaviside
Link to comment
Jesta malo ispao smrda ali nista strasno. Kad Igraci njegovog rejtinga preko medija saznaju da su trejdovani na drugi kraj drzave u tim u kome ce imati 2mpg iako su im dan pre toga rekli da na njih racunaju, onda je sve OK jer je u okviru pravila, a skandal je kad se igrac predomisli pre potpisa ugovora.
+101
Otprilike

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment
40 minutes ago, Heaviside said:

Jesta malo ispao smrda ali nista strasno. Kad Igraci njegovog rejtinga preko medija saznaju da su trejdovani na drugi kraj drzave u tim u kome ce imati 2mpg iako su im dan pre toga rekli da na njih racunaju, onda je sve OK jer je u okviru pravila, a skandal je kad se igrac predomisli pre potpisa ugovora.

Nije skandal, samo je ispao nevidjeno jaje i ne vidim kako se ovo drugacije moze nazvati. Dodatna kofa govana sto koristi porodicu da se povadi. 

 

A nemojte leba vam postavljali prevaranta Picka, lik je pouzdan izvor koliko i Kurir.

Link to comment

Moze se nazvati samo jaje, bez tog nevidjeno, posto se i ispale vece od ove u trenucima manje znacajnim za onog ko ispaljuje vidjaju relativno cesto. Pa na prethodnoj strani ste pisali o Toronto-SA trejdu u kome su i Reptorsi i Kavai ispali mnogo veca jaja od Bjelice. I sad je on kao nevidjeno jaje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...