Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Da, s tim što je razlika što neće imati ulogu Pere Božića. Ne brinem ja za Bjelog da će on treningom, zalaganjem i inteligencijom obezbediti sebi minute. Problem je što to kod Tibodoa nije ferceralo zbog njegovog u cement zacrtanog sistema, mogao je da igra ko zmaj ili ko jaje svejedno bi dobijao po 9 minuta i 2 lopte da potroši. A posle kad se onaj povredio na isti način po 30min i 8 lopti.

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

 

rano je za takva predviđanja. daj da vidimo prvo kako će roster da izgleda na početku sezone i ko će kakvu ulogu da ima. npr ne očekujem da zbo igra išta sledeće sezone niti za to ima ikakve potrebe. guraće ga verovatno dosta i na 3. 

mislim da generalno bjelica u kingsima nema nekog velikog smisla sa ovakvim stanjem rostera. on je role player, donece neki kvalitet, ali nije on dovoljno dobar da donese neke pobede vise sklepanom rosteru sa gomilom neiskusnih igraca, a nije da on sam ima neko veliko nba iskustvo pa da mogu klinci da imaju tu vrstu koristi od njega. oni ce izvesno biti zakucani na zadnje mesto na zapadu za vreme koliko traje njegov ugovor. lepo je to sto ga je zemo obezbedio finansijki i sto ima drugara iz reprezentacije da mu pravi drustvo, ali dugorocno ne vidim rezon da mu trener izmislja neko vreme za igranje, a verovano ce vremenom toga biti i manje. kingsi sve nade polazu na to da im se ovo nekoliko mladih razvije kako treba.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

mislim da generalno bjelica u kingsima nema nekog velikog smisla sa ovakvim stanjem rostera. on je role player, donece neki kvalitet, ali nije on dovoljno dobar da donese neke pobede vise sklepanom rosteru sa gomilom neiskusnih igraca, a nije da on sam ima neko veliko nba iskustvo pa da mogu klinci da imaju tu vrstu koristi od njega. oni ce izvesno biti zakucani na zadnje mesto na zapadu za vreme koliko traje njegov ugovor. lepo je to sto ga je zemo obezbedio finansijki i sto ima drugara iz reprezentacije da mu pravi drustvo, ali dugorocno ne vidim rezon da mu trener izmislja neko vreme za igranje, a verovano ce vremenom toga biti i manje. kingsi sve nade polazu na to da im se ovo nekoliko mladih razvije kako treba.

da, to zaista deluje kao najrealniji ishod

ali ja nekako i dalje zelim verovati da on moze imati itekako bitniju ulogu u nba od one u minesoti

zapad je surovo jak, ali nisu kingsi toliko daleko od solidnog broja ekipa

ako se lepo slozi ovo sto imaju i dodaju mozda jos jednog, dva igraca za rotaciju mogu oni ugodno iznenadjenje

 

ni bogdan ni bjelica mi ne deluju kao "odradjivaci posla", "posibace se oni" za svaku pobedu

mislim da je trenutno najveci problem nedostatak lidera ekipe

ako se u tom smislu brzo hijerarhijski posloze ubedjen sam da ce hemija u ekipi biti dobra i da nece biti poslednji na zapadu

Link to comment
37 minutes ago, pbg12345 said:

ni bogdan ni bjelica mi ne deluju kao "odradjivaci posla", "posibace se oni" za svaku pobedu

mislim da je trenutno najveci problem nedostatak lidera ekipe

ako se u tom smislu brzo hijerarhijski posloze ubedjen sam da ce hemija u ekipi biti dobra i da nece biti poslednji na zapadu

mogu oni da se sibaju koliko hoce, nemaju kingsi kvalitet za ovakvu zapadnu konferenciju. mozda budu i pretposlednji, ne menja to nista.

Link to comment

Kingsi, kako stvari sada stoje, i sledeće sezone će se boriti da budu ispod 60 poraza u sezoni. 50-55 poraza i mogu da proglase sezonu uspešnom. :fantom:

Link to comment

oni ni na Istoku ne bi videli plej of

da bi ta ekipa izasla iz mulja trebao joj jedan draft megauser, a kako su do sada birali mozda bi im bilo pametnije da uplate neki loz za americku lutriju

Link to comment
18 hours ago, Joe D said:

mislim da generalno bjelica u kingsima nema nekog velikog smisla sa ovakvim stanjem rostera. on je role player, donece neki kvalitet, ali nije on dovoljno dobar da donese neke pobede vise sklepanom rosteru sa gomilom neiskusnih igraca, a nije da on sam ima neko veliko nba iskustvo pa da mogu klinci da imaju tu vrstu koristi od njega. oni ce izvesno biti zakucani na zadnje mesto na zapadu za vreme koliko traje njegov ugovor. lepo je to sto ga je zemo obezbedio finansijki i sto ima drugara iz reprezentacije da mu pravi drustvo, ali dugorocno ne vidim rezon da mu trener izmislja neko vreme za igranje, a verovano ce vremenom toga biti i manje. kingsi sve nade polazu na to da im se ovo nekoliko mladih razvije kako treba.

 

to je druga malo priča od onoga što si na početku napisao

 

pročitao sam ovu tezu još negde od nekih navijača kingsa, samo drugačije sročenu. u suštini vlade pravi tim misleći da je njegov trenutni tim odnosno bolje rečeno core grupa tih od kojih najviše očekuje u budućnosti ispred onoga gde realno jesu. tako je prošle godine dovodio veterane iako je jasno bilo da za tim i nema preterane potrebe, tako ove godine popunjava roster bjelicom i ferelom kao da su prošle godine oni bili denver a ne denver. i nije da se ja ne slažem sa ovakvim stavovima. u ovakvoj zapadnoj konferenciji ja ih prosto ne vidim ni sada ni u bližoj budućnosti kao kandidata uopšte za plejof. jedino ako neko ne eksplodira stef karijevski. sa druge strane ako recimo begli pošto ne vidim drugogo kandidata tako nešto uradi i odigra sezonu tipa mičela u juti... mislim, ja ne verujem u to i mislim i dalje da su debili jer nisu uzeli dončića, ali videćemo. sad nešto gledajući kako je doveo bogdana i bjelicu i hteo da uzme hezonju navodno, mora da mu se dončić baš baš nije sviđao. 

Link to comment
35 minutes ago, theanswer said:

 

to je druga malo priča od onoga što si na početku napisao

 

to jeste druga prica, ali ostaje da i dalje imaju guzvu na cetvorci. i skal i giles ce tu konkurisati za neke minute, ne mislim da ce oaj drugi biti fulltime centar, kako to neki zamisljaju. 

 

19 minutes ago, Mos said:

Ili oni Doncicu.

nije se ni golden state svidjao stefu svojevremeno, pa smo videli kako je to ispalo. 

Link to comment

Ja mislim da su trebali da ga draftuju bez obzira na to sto nije hteo da radi trening kod njih, medicinsku dokumentaciju ili potencijalne pretnje da bi ostao u Evropi, jednostavno nakon sto ga nisu pokupili svi ostali potezi koje prave mogu samo losiji da budu. Verovatno se Vivek pali na to sto je Bagley bio spreman da se fotka u dresu Sakramenta i sto je rekao da mu je mlogo drago tokom draft veceri pa nisu hteli da se blamiraju. Logicno je da Vlade gotivi nase i da verovatno sa njima moze nesto i da prica jer ga svi ostali odjebavaju ili podjebavaju i bas zato mislim da je tu vise do ostalih nego do njega. Sve u svemu, ni vlasnik ni GM nisu mudasi ili stratezi poput onih koji su pravili GSW tim.  

Edited by Mos
Link to comment

ja sam zapravo hteo reci da me ne bi iznenadilo da bogdanovic i(li) bjelica tako eksplodiraju

ne "stefkarijevski" naravno, ali do nivoa gde njih dvojica sa npr ovim klincem vode ekipu do borbe za po zasto da ne

 

 

 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, Mos said:

Ja mislim da su trebali da ga draftuju bez obzira na to sto nije hteo da radi trening kod njih, medicinsku dokumentaciju ili potencijalne pretnje da bi ostao u Evropi, jednostavno nakon sto ga nisu pokupili svi ostali potezi koje prave mogu samo losiji da budu. Verovatno se Vivek pali na to sto je Bagley bio spreman da se fotka u dresu Sakramenta i sto je rekao da mu je mlogo drago tokom draft veceri pa nisu hteli da se blamiraju. Logicno je da Vlade gotivi nase i da verovatno sa njima moze nesto i da prica jer ga svi ostali odjebavaju ili podjebavaju i bas zato mislim da je tu vise do ostalih nego do njega. Sve u svemu, ni vlasnik ni GM nisu mudasi ili stratezi poput onih koji su pravili GSW tim.  

 

pa nije dončić radio workout ni za koga niti je medicinsku dokumentaciju dao nekome niti je dužan to da uradi niti su potencijalne pretnje da će da ostane u Evropi bile išta više od pukih nagađanja i pogrešno protumačenih njegovih odgovora da je trenutno fokusiran samo na Real a ne na NBA

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...