Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja sinoć odgledah ceo intervju koji je Mos postavio. Po svemu rečenom, ovo je poslednje što sam mogao da očekujem. Do detalja je objasnio kako se osećao i šta je sve proživeo da bi napokon došao u situaciju da dodje u tim gde će dobiti minutazu, mesto u timu kako bi igrao nešto što njemu odgovara.
Otprilike da ga citiram za one koji nisu slusali: "NBA je posao i shvatio sam sta je potrebno uraditi kako bi se uklopio, istrpeo sam sve i svašta, ali definitivno ostajem, jer sam se za ovo borio ove 3 godine. U Fili cu biti backup four, menjam Šarića, čuo se sa trenerom, pričali o svemu,znam svoju ulogu i dopada mi se... "

Bas sam neprijatno iznenađen.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

za razliku od tea i veseloga bjelica je uz malo sreće mogao više. ostao nedorečen u nba i bez prave šanse.

nije kraj sveta, čovek nije mali, izračunao da može kvalitetnije da živi i igra u jevropi. 

Link to comment

Mogao je vise, ali samo u okviru Spot Up ili Role igraca. Da bude lider, da kreira napade i da ima loptu u rukama, to je u enbijeju van teorije. Mala bara, mnogo krokodila. U Minesoti gomila nadobudnih klinaca, ovamo Simonsa, ma kakvi... Bjelica je u Evroligi pokretni miss match i u skoro svakom timu moze da bude glavni igrac, tako da je za njega ovo mnogo bolja opcija.

Edited by Ryo
Link to comment

to je sve znao i kad je obecao da ce potpisati ugovor. a nesto i ne verujem da bjelica pati za time da bude alpha, nije on taj tip igraca uopste, niti ce to postati u 30 godina. ili je neki licni razlog u pitanju, ili je ispao teska picka, nema tu trece opcije.

Link to comment
4 hours ago, Ryo said:

Mogao je vise, ali samo u okviru Spot Up ili Role igraca. Da bude lider, da kreira napade i da ima loptu u rukama, to je u enbijeju van teorije. Mala bara, mnogo krokodila. U Minesoti gomila nadobudnih klinaca, ovamo Simonsa, ma kakvi... Bjelica je u Evroligi pokretni miss match i u skoro svakom timu moze da bude glavni igrac, tako da je za njega ovo mnogo bolja opcija.

samo sto se ne svodi sve na lidere i role igrace

ima nesto i izmedju

i upravo tu sam negde i video bjelicu

 

otkud znam, radovao sam se njemu u fili, ali ako je ovo za njega bolje i ako znaci da cemo u kini gledati "naostrenog" i spremnog bjelicu, a ne psihicki i fizicki iscedjenog bez samopouzdanja, dizem ruku, ma dizem obadve :fantom:

 

Link to comment
5 hours ago, Host said:

Za sve ove godine, pamtim samo nekoliko slucajeva da se nesto slicno desilo (Boozer, Brand, DJ). Dosta govori o Bjelicinom karakteru, osim ako nije sporazumno zbog privatnih problema.

 

Darkeem kad je odjebao Boston? :s_d:

Link to comment
8 hours ago, spaceploitator said:

Mislim da zapravo jeste tough guy, iako je tako tih i miran spolja, ili u neku ruku mozda bas zbog toga. Npr. vidi se iz toga kako je ishendlovao Aflala onda, a i ranije u reprezentaciji onih par tekmi de su nas Spanci isponizavali, jedino se njega secam da je tu pokazao zube i krenuo da igra malo bezobraznije. Zveknuo i Rudija par puta usput :wicked:


Kad je drknuo sikiru Burusisu na +20. :) 

Link to comment
7 hours ago, Ryo said:

Nije Bjelica za NBA ligu. I za njega, i za Veselog, Evropa je bolje mesto. Isto vazi i za Tea.

 

ne bih stavljao Bjelicu u isti koš sa Veselim. Bjelica je dosta bolji i kompletniji igrač, videlo se koliko je u modernoj košarci Veseli ograničen igrač čak i u Evropi na poslednjem F4

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...