Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ovaj koji ispomaze pbp komentatoru. sturcnjak™

 

breen >>> albert

 

plus je jvg car za razliku od jacksona koji je smarac na nivou millera.

 

hubbie brown je isto dobar ;D

Link to comment
43 minutes ago, Joe D said:

meni je doris najgora, iako ne lupa gluposti. zvuci kao komentator na igrici.

 

И јесте. :fantom:

Link to comment

Ja ne znam koliko ce ovima trebati da prebace Harlana tu za konf. finala, covek je apsolutni kralj. Marv je bio podnosljiv do ne znam kada, onako navikao na njega, ali zadnje recimo 3-4 sezone bas onako meh, sto neko rece autopilot.

Link to comment

redzi meni nije bas toliko los, c webb nema veze o zivotu, mark jackson je iritantniji od redzija. harlan je dosta bolji od alberta. 

 

ej, keni, barkli i sek me opasno smaraju 

Edited by theanswer
Link to comment
4 hours ago, freakns said:

di bre... meni je Reggie najgori color komentator svih sportova. mozda ima neki gori u Lacrosseu... 

 

slazem se, uzasan je.

Link to comment

Boston ce sledece sezone biti Tejtumov tim...u najgorem slucaju za dve sezone...igra kao da ima 5 PO sezona iza sebe

 

Da sam GM, pre bih oko njega gradio fransizu nego oko Simonsa ili Micela npr

Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

 

Da sam GM, pre bih oko njega gradio fransizu nego oko Simonsa ili Micela npr

 

ja da sam GM, prvom prilikom bi trejdovao Kyrie-a i Haywarda.

koji ce im q.

Link to comment



Boston ce sledece sezone biti Tejtumov tim...u najgorem slucaju za dve sezone...igra kao da ima 5 PO sezona iza sebe
 
Da sam GM, pre bih oko njega gradio fransizu nego oko Simonsa ili Micela npr


Dečko zaista igra nestvarno. Nadam se prolasku Seltiksa, verujem u sedmoj tekmi.
Link to comment

deluje da bi moglo biti guzve u bostonu, ali i ne mora

oni su i otvorili sezonu sa hejvordom i tatumom zajedno u petorci

ne znam jedino da li ce smarta zadrzati, njemu je istekao ugovor

ako se sve to uklopi kako treba, pregazice istok sledece sezone. jedino im fila moze parirati donekle

 

a ako uklpanje ne prodje kako treba, hejvard je verovatno najlogicniji izbor da ide, ali pitanje je kakav ce se on vratiti i sta mogu dobiti za  igraca koji je propustio sezonu, a ima garantovanih preko 90 miliona u naredne tri sezone

 

ali vrhunsku transformaciju su prosli

od proslogodisnjeg bostona gde je tomas imao svu slobodu, zadrzali su svega 4,5 graca, dva najbolja pojacanja im propuste sezonu, odnosno jedan celu sezonu, a drugi njen najbitniji deo, a oni igraju fenomenalnu timsku kosarku 

 

uopste prilicno zanimljiva situacija, bostonu ode tomas i sa povredjenim hejvordom i irvingom ocekujes da budu daleko losiji, a oni jos i boljuo, juti ode hejvord, oni igraju bolju kosarku, indijana ostane bez dzordza, ocekuje se raspad, oni se plasiraju u po i umalo izbace klivlend

nju orleans u najmanju ruku nista nije izgubio povredom kazinsa, klipersi takodje odlaskom grifina

 

sa druge strane juta koja je sastavila "sampionsku ekipu" sa tri ol stara nije nista bolja od one kad je igrao "samo vestbruk"

pa ni  pistonsi nisu dobili nista dolaskom grifina, milvoki dolaskom bledsoa, denver milsapom

gomila precenjenih zvezda i zvezdica

gotovo svi transferi tokom leta i ove sezone tih znacajnijih imena su prosla lose, da li zbog povreda da li zbog lose forme/uklapanja u novu sredinu

 

i minesota moze u tu grupu, iako batler igra na nivou ocekivanja

 

osim hjustona i pola, bukvalno nema ekipe koja je napravila iskorak dovodjenjem ol star igraca

Link to comment

Minesotu je zeznula Batlerova povreda, bili su treći kad mu je stradao meniskus. Mada ni nisam bio posebno impresioniran njihovom igrom, delovalo mi je kao da nemaju baš predstavu šta tačno da rade u napadu nego eto par sjajnih igrača pa neka ih nek se snađu kako znaju i umeju.

 

Milsap je isto bio povređen, mada mislim da je Denverov glavni problem što su oni ljudi prosto navikli da u najboljem slučaju budu solidan tim i ništa više od toga. Zbog toga i navijači i uprava i vlasnici pokazuju rekao bih previše strpljenja za Melouna – pa možda i za samu upravu – i zadovoljavaju se time što eto uvek može gore. Ponajgora franšiza lige, obzirom na to koliko dugo postoje.

 

Što se Oklahome tiče, Entoni je čak i u najboljim godinama bio prilično precenjen i limitiran igrač a danas nije čak ni to. Džordž je dobar al' i on ima svoje limite, a i igranje sa Vestbrukom se pokazalo kao preveliki izazov i za Durenta a kamoli za Džordža. Ima tu i do trenera, razume se.

 

Grifin je ništa posebno a ima najgori ugovor u ligi, ne znam ni odakle njima ideja da će u 2018. Blejk Grifin da im napuni arenu ili da ih odvede ne znam gde. Retko loš trejd.

 

Milvoki je potpisao Budenholzera, videćemo šta će on da napravi.

 

Povreda Kazinsa je ozbiljno poremetila Nju Orleans. Nisam njegov fan al' samo njegovo prisustvo na terenu bi smanjilo pritisak na Dejvisa.

 

Boston i Juta su dokaz šta znači dobar trener a u Bostonovom slučaju i šta znači ozbiljna franšiza. Sve suprotno od Denvera.

 

Indijani i Oladipu svaka čast.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...