Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zahvaljujem Time Crisis na tekstu, čovek jedini pokazuje kako se vodi diskusija.

Pročitao sam, lepo koncipiran tekst, sa puno napredne statistike, samo ona upravo dokazuje moju poentu, ni po čemu se BB ne izdvaja, solidno, ali ništa više od toga. Naglašavam, za sada je to tako, kako bi to izgledalo u nekom kompetitivnom timu možemo samo da pretpostavljamo. Ne treba da budemo robovi idolatrije ni u jednom segmentu života, pa ni sporta.

Link to comment

hoce li odoleti boston u  5toj?

cini mi se da se tu resava serija, da ko dobije petu, dobija i seriju

 

jebem li ga, ko god da prodje 99% gubi, ali mislim da bi boston otkinuo neku pobedu, klivlendu dzejmsu je plafon jedna, a nula verovatnija

Link to comment
48 minutes ago, booyaka said:

Zahvaljujem Time Crisis na tekstu, čovek jedini pokazuje kako se vodi diskusija.

Pročitao sam, lepo koncipiran tekst, sa puno napredne statistike, samo ona upravo dokazuje moju poentu, ni po čemu se BB ne izdvaja, solidno, ali ništa više od toga. Naglašavam, za sada je to tako, kako bi to izgledalo u nekom kompetitivnom timu možemo samo da pretpostavljamo. Ne treba da budemo robovi idolatrije ni u jednom segmentu života, pa ni sporta.

 

Nije svakako ruki godine, ali s obzirom na to u kakvom timu igra, mislim da se može reći da se solidno snašao/uklopio.

Link to comment

Bogdan kada bude poceo da bude agresivniji i kada bude uzimao vise suteva (sto mislim da jeste zelja trenera) imace i znacajno bolje brojke...prva sezona je posve zadovoljavajuca...ako se pita menadzment tima, cak i iznad ocekivanja

Link to comment

na stranu statistika bogdan je bas napredovao igracki

bas fin primer razvoja iz godine u godinu i tehnicki i fizicki i nekom smislu "citanja igre"

 

vrlo verovatno zato sto je jbg poceo u partizanu, pa sam jel najcesce navijao protiv njega smatrao sam da ce biti daleko jednosmerniji i slabiji igrac

bice vrlo interesantno videti ako sve bude kako treba njega tea, bjelicu i jokica zajedno u petorci u japanu

4 "pleja" istovremeno u ekipi. a ako nagovore stefana, mozda i svih 5 :fantom:

 

a sto se statistike tice, ja sam ga ceo uporedjivao sa bratom blizancem prezimenjakom bojanom. iako su razliciti tipovi igraca, karijere im se neverovatno poklapaju

i u tom smislu bogdan je u ruki sezoni debelo premasio bojana

istina ovaj drugi je bio u kvalitetnijoj ekipi

 

ne vidim bogdana kao prvog igraca nba po ekipe, ali ga mogu zamisliti kao deo petorke ekipe koja se bori za titulu

Link to comment

Utah Jazz guard Donovan Mitchell and Philadelphia 76ers guard/forward Ben Simmons were unanimously selected to the 2017-18 NBA All-Rookie First Team after receiving first-place votes on all 100 ballots from a global panel of sportswriters and broadcasters.

 

Boston Celtics forward Jayson Tatum (99 First Team votes) fell one vote shy of joining Mitchell and Simmons as a unanimous selection to the NBA All-Rookie First Team.  The First Team also features Los Angeles Lakers forward Kyle Kuzma (93 First Team votes) and Chicago Bulls forward Lauri Markkanen (76).

 

Mitchell, Simmons and Tatum are the three finalists for the 2017-18 Kia NBA Rookie of the Year award.  The winner will be revealed at the 2018 NBA Awards presented by Kia on Monday, June 25 on TNT (9 p.m. ET).  The second annual NBA Awards, honoring this season’s top performers, will take place at Barker Hangar in Santa Monica, Calif.

 

The NBA All-Rookie Second Team consists of Lakers guard Lonzo Ball, Sacramento Kings guard Bogdan Bogdanovic, Atlanta Hawks forward/center John Collins, Phoenix Suns forward Josh Jackson and Dallas Mavericks guard Dennis Smith Jr.

 

2017-18 All-Rookie First Team

Player | Team | First (2 pts) | Second (1 pt) | Total

Donovan Mitchell | Utah | 100 | -- | 200

Ben Simmons | Philadelphia | 100 -- | 200

Jayson Tatum | Boston | 99 | 1 | 199

Kyle Kuzma | Los Angeles Lakers | 93 | 7 | 193

Lauri Markkanen | Chicago | 76 | 21 | 173

All-Rookie Second Team

Dennis Smith Jr. | Dallas | 9 | 78 | 96

Lonzo Ball | Los Angeles Lakers | 7 | 73 | 87

John Collins | Atlanta | 5 | 66 | 76

Bogdan Bogdanovic | Sacramento | 6 | 63 | 75

Josh Jackson | Phoenix | 1 | 43 | 45

 

Other players receiving votes, with point totals (NBA All-Rookie First Team votes in parentheses): Bam Adebayo, Miami 44; De'Aaron Fox, Sacramento, 34; OG Anunoby, Toronto, 25 (2); Jarrett Allen, Brooklyn, 18; Dillon Brooks, Memphis, 14 (1); Jordan Bell, Golden State, 5; Royce O'Neale, Utah, 4; Zach Collins, Portland, 3; Milos Teodosic, LA Clippers, 3 (1); Luke Kennard, Detroit, 1; Frank Mason III, Sacramento, 1; Malik Monk, Charlotte, 1; Frank Ntilikina, New York, 1; Semi Ojeleye, Boston, 1; Sindarius Thornwell, LA Clippers, 1.

Edited by Apollo Creed
Link to comment
9 minutes ago, Mos said:

Je l’ to znaci da cemo imati co-rookies of the year? Mislim, bilo bi fer prema

Mičelu.

 

Ne, glasanje za rukija godine je drugačije, imaš samo top 3 i njima dodeljuješ bodove

 

sve nagrade koje su tu negde, treba dati na zapad. znači mičel, snajder, vilijams i harden. mip oladipo

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...