Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

zar nije givony prvi pustio onu buvu da doncic mozda nece ni hteti na draft? on jeste malo pouzdaniji od kylera, ali nije bas poznat kao insajder.

Edited by Calavera
Link to comment

to su neki smokescreenovi, ne verujem da ce ispasti iz top 3. mada su memphis i dallas potencijalno bolje destinacije za njega od timova koji imaju prva tri pika.

Link to comment

Meni je nezamislivo da on padne ispod drugog pika. Isto mi je nezamislivo da postoji bolji igrač od njega na ovom draftu, ali gomila ljudi se ne slaže.

Link to comment

ma to sve nema veze sa mozgom, nista od toga nije pouzdano u ovom trenutku. ima tu dezinoframcija sa obe strane.

 

 

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

Meni je nezamislivo da on padne ispod drugog pika. Isto mi je nezamislivo da postoji bolji igrač od njega na ovom draftu, ali gomila ljudi se ne slaže.

 

to je zato sto si evropski nba hipster, kontriras ovima preko bare koji tipuju na aytona jer o luki ne znaju nista :sleep:

Link to comment

Problem je sto bi ljudi da on odmah igra na nekom izhajpovanom nivou, kao sto se cude po forumima kako MVP Eurolige izadje na po 5 minuta iz igre. Treba mu dati vremena da se privikne i nadje svoj ritam i zato bi najbolje bilo da ode kod Kokoskova. On najbolje zna koje su mu mogucnosti i kako da ga najbolje iskoristi. E sad, jebiga Ayton je takodje u igri tako da ko zna. Da ce Sakramento nesto zasrati, verujem da hoce. 

Link to comment

Iskreno možda mu je najbolje da padne do Dalasa, manje pritiska a ozbiljna franšiza u odnosu na PHO i SAC, bolji tim za uklopiti se, mesto da ga zajebava 1 sumanut potrošač ala Booker i još da do kraja vremena čežnjivo gledaju na Aytona koji po svim najavama ima da bude ozbiljna ofanzivna zver

Edited by dillinger
Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

to su neki smokescreenovi, ne verujem da ce ispasti iz top 3. mada su memphis i dallas potencijalno bolje destinacije za njega od timova koji imaju prva tri pika.

 

Znaci li sta Doncicu hoce li biti prvi pik ili cetvrti u smislu love? Ima li bonusa kakvih za poziciju na draftu, visina plate i sl?

Link to comment
Problem je sto bi ljudi da on odmah igra na nekom izhajpovanom nivou, kao sto se cude po forumima kako MVP Eurolige izadje na po 5 minuta iz igre. Treba mu dati vremena da se privikne i nadje svoj ritam i zato bi najbolje bilo da ode kod Kokoskova. On najbolje zna koje su mu mogucnosti i kako da ga najbolje iskoristi. E sad, jebiga Ayton je takodje u igri tako da ko zna. Da ce Sakramento nesto zasrati, verujem da hoce. 
Ovo. Dečko ima 19 godina i dve godine prilagođavanja nije dugačak period, iako ne verujem da će mu trebati toliko.
Gde god da ode, napraviće se prostor za njega, ako Ameri vole nešto to su talentovani beli igrači jer su ređi od unicorna. Dakle, PHO ili SAC ili neki treći klub nije mnogo bitno.
Link to comment

Cuo sam dosta argumenata od anti Doncic ekipe od toga da je njegov upside manji od Ejtonovog, preko toga da je spor i neatletican do toga kako ce da prodje njegova tranzicija u nba itd itd. Nista od toga mi ne pije vodu. Gledao sam dovoljno i Ejtona da mogu da napravim komparaciju. Ne znam, moguce je valjda i to da ne ispadne sve kako treba i da sam ja previse ishajpovao coveka ali i dalje smatram da jedino sto moze da se desi da neki ljudi ispadnu opasno glupi i da naprave greske koje ce ih kostati posla po ovom pitanju. Da nije Bogdan napravio tranziciju kakvu je napravio prosle sezone, mozda bih ostavio zrno sumnje u Doncicev ucinak u NBA. Iako stoji da je Bogdan otisao u vrlo dobru situaciju po pitanju kluba, ne gleda se isto igrac koji 3 god provede u Evropi i neko ko je prvi, drugi pik drafta, ovaj mora da ima prostora gde god da sleti u prvih 5. 

Link to comment

Manji je greh uzeti Doncica pa da nista veliko od njega ne ispadne, nego ga propustiti a on pokida sve. A fifti-fifti je da l ce biti jedno ili drugo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...