Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

40 minutes ago, Mil@n said:

Od kada to navijate za GS, od prve titule kontam...? :rolleyes:

 

Ja sam navijao originalno za Indijanu zbog Redžija, pa onda za one nesretne Divčeve Kingse i Detroit protiv Lejkersa. Tu me baš smorio NBA sve do pojave Duranta, onda loženje na Oklahomu i navijanje  protiv Lebronovog Majamija. Otkad je Durant prešao u GSW mi  je opet sve malo dosadilo pa navijam generalno uvek za slabijeg ili patetični Denver. Ne znam ko mi  je odvratniji izmedju GSW i Hjustona ali mi se mnogo dopao onaj Durantov luzerski izraz lica sinoć i nek osvoje šta hoće posle ali ovu ne moraju :D 

 

Sve u svemu nikad nisam navijao za nekoga a da je on osvojio titulu u NBA. :plaky:

Link to comment

Ја сам за ГСВ навијао откако је Кари заиграо за њих, буквално због њега и игре коју су донијели. Некако не могу да навијам за њих како су довели Дурента, мада сам рецимо навијао прошло финале само да Леброн не освоји.

Као клињо јебига волио Џордана и Булсе, али сам брзо зготивио Суперсониксе из Сијетла, Пејтона, Кемпа, Алена (чији дрес Сијетла имам). Никад Оклахому нисам могао да сварим послије и увијек навијам против њих. Бостон ми је увијек био симпатичан због зелених дресова, пратио сам их у доба Пирса и Ентоана Вокера, касније кад су направили супер тим са Гарнетом, Аленом, Рондом. И то је рецимо најдужа константа код мене што се тиче навијања.

Као и већина, навијао за Сакраменто кад су били у прајму. 

Link to comment

Rijetko je da se sastavi ekipa sastavljena od takvih likova za koje je teško navijati - Russ, Brada, Durant, od njih svih ispade još najsimpatičniji Russ, možda zato što je najdalji od neke ozbiljne uloge u borbi za titulu :D

Link to comment

Ja sam navijao za Sakramento, pa malo za Bilapsov Detroit, pa malo nešto kao za Gasolove Lejkerse, al' u poslednjih desetak godina pretežno za San Antonio. Doduše, sad se i Denver pojavio pa i njih pratim tu i tamo.

 

Da, navijao sam i za Džordana kad je svet bio mlad, i ptica i zver i cvet su bili jedno sa čovekom, a smrt samo san.

 

Link to comment

Dobro, ti smeš da se poraduješ... Više ja to malo drugarski kecam.

Sećam se 90ih, gotivna ekipa. Tim H, Malin, Veber i Sprivel koji mi je jedan od najomiljenijih igrača iz tog perioda. 

Link to comment
12 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

odvratna utakmica

 

I ova i prethodna, bas pominjah Freaku i Finsu nocas, ali 'ajde barem je neizvesna bila.

 

Inace Paul ne igra 6. zvanicno, bas kao sto sam pretpostavio da ovu nece i onda mozda da ga oprave za eventualni g7.

Link to comment
6 hours ago, Host said:

 

Dolazak Duranta mi je mnogo tesko pao. Prvo, volim fransizne igrace koji ostanu u svom timu tokom celog produktivnog dela karijere i zao mi je sto su Harden i Durant napustili Sonicse (koje je pre toga izdao vlasnik). Zbog toga mi izdajnicki smrda Lempron nikad nece biti u razgovoru za GOATa. Durgo, mrzim da gledam izolaciju vise nego leba da jedem.

"izdajnicki smrda" : )))

ti deckonja bolje Game of Thrones da gledas ... Lebron ako je nesto dobro uradio to je praksa da su igraci vlasnici svoje sudbine i da vise nisu zarobljeni nekom smesnom pricom o "lojalnoscu" dok vlasnici mogu da ih trejduju kad god pozele 

Jebga, to sto ta realnost deci koja gleda NBA rusi snove od pre 20 godina druga je stvar ...

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...