Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

1 minute ago, 1n54jd3r said:

da, po njegovom izrazu lica reklo bi se da je svestan da je PO za njega zavrsen...

 

steta, utisak je da je Hjuston zasluzio da prodje u finale...makar po zalaganju i energiji...ova povreda moze potpuno da preokrene seriju

 

Mislim mozda i nije, vucarao je on tu povredu i igrao par puta sa njom, ali da je korak unazad, sigurno je i nisam optimistican. Ako i sta probaju mislim da ce sledecu sigurno propustiti, pa da pokusaju da ga oprave za eventualni g7. Steta.

Link to comment
da, po njegovom izrazu lica reklo bi se da je svestan da je PO za njega zavrsen...
 
steta, utisak je da je Hjuston zasluzio da prodje u finale...makar po zalaganju i energiji...ova povreda moze potpuno da preokrene seriju
Ovakve stvari se dešavaju u PO. Pitanje je kako bi Dubsi izgledali sa Iggy-jem u zadnje dve utakmice, mislim da bi dobili barem jednu.
Link to comment

CP3-a je neko prokleo..

Odlican je bio u 2. poluvremenu... nosio ekipu, smirivao Hardena, savetovao, prilikom jednog tajmauta preuzeo rec.. pravi lider je bio veceras

Link to comment
4 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

odvratna utakmica

+1

mada bolje i odvratna a neizvesna no da je stoka razlike za nekoga

Link to comment

Može li kljakavi Hjuston (bez Pola) da uzme isto kljakavi GSW (sa ovako rovitim igračima i ovako van fokusa) u jednoj od ove dvije tekme?

 

Nisam ljubitelj tog scenarija ali realno uz ovolika upucavanja u nogu GSW ni za njih se ne bi moglo reći da su zaslužili prolaz u ovoj seriji koja je trebalo da bude vrhunac sezone, a za sad je isporučila vrlo malo. 

Link to comment

Beš mi sve, i takva blasfemična misao je počela da mi se vrti po glavi posljednjih par dana :D 

 

E sad ne znam ko je bolje opremljen za to eventualno iznenađenje, mudri Stivens sa svojim konceptima izvlačenja maksimuma iz rukija i potcijenjenih igrača ili Klark Kent da izvuče iz jaja nekih 5-6 herojskih tekmi i da nakon toga transcendira u neku sledeću ravan bogova košarke. 

 

Naravno, sva ova dešavanja na zapadu (povrede, je li) su podigla šansu šampiona istoka sa par procenata na nekih 10%. 

Link to comment

Svi su za PO skratili rotacije na 7-8 igraca, osim Cle koji bezidejno luta i trazi neku petorku...umor ce biti vrlo bitan faktor, tj koji tim ga najbolje podnosi...ne samo suvi talenat i kvalitet ekipe na papiru

Link to comment

CP3 izjavio da će biti spreman za šestu tekmu, mada pitanje je i da bude sposoban da igra koliki će mu biti doprinos, i da li mu je to pametno dugoročno gledano, rizikuje da se shebe još više.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...