Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja ne verujem da ce da se raspadne dokle god ga zdravlje posluzi. Ne znam za inteligenciju ovako (imaj u vidu i da je on jos uvek mladic, tek su mu 22), ali ima kliker za kosarku. Debeli Gasol 10 godina igra NBA na kliker.

Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

meni izleda kao genijalac tbh. Jedino kad uzme lovu može da kaže jebe mi se da se cimam idem da jedem burek i pijem kokakolu po ceo dan.

 

+1

Link to comment

Meni su samo radne navike kod njega uvek bile upitne. Nekako mi lici na Divca koji zna da fizikalije nikad nece imati, i onda gura na kliker i inteligenciju...nema instinkt ubice, kalkulise koliko se trosi...nekad se desi da ga direktan protivnik motivise (sa fizicki jakim centrima i imenima voli i da se pobije, nadigrava)...u najgorem slucaju, ima da zaradi carski i pojavi se na jednom, dva all stars vikenda :)

 

Naravno, volim da ga gledam i navijam za njega...tako ce biti u kom god timu da bude igrao

 

Link to comment

kako ide onaj promo spot iz bowling for colombine?

za klivlend. Ono kao nemamo privrede i posla, al imamo lebrona i ono što nas najviše teši - nismo detroit.

Link to comment
On 1/30/2018 at 10:03 PM, nemoderisani said:

 

Source tells ESPN that Griffin stormed into Rivers' office and yelled, "YOU MOTHERFUCKER!! YOU FUCKING TRADED ME TO DETROIT! NOBODY DESERVES THAT SHIT!!! ALSO YOUR SON IS A FUCKING SCRUB!!!". Rivers laughed

Kad vidim onaj klip gore verujem da je ovaj tvit istinit 😁

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...