Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

A da li mogu i da pokupe tu opciju od 2 miliona za Jokica i ponude mu resign ugovora kad pocne sezona i tako izbegnu free agency?

 

Btw

 

Source tells ESPN that Griffin stormed into Rivers' office and yelled, "YOU MOTHERFUCKER!! YOU FUCKING TRADED ME TO DETROIT! NOBODY DESERVES THAT SHIT!!! ALSO YOUR SON IS A FUCKING SCRUB!!!". Rivers laughed.

 

 

 

Link to comment
7 hours ago, theanswer said:

Ovo je pocetak rebildinga, otarasili su se najgoreg ugovora, koji ih je uz Galinarijev zakopavao za buducnost, zato je trejd super za Kliperse. Valjda je sad jasno da Deandre ide kao i Lu. Bice gomila minuts za Bobija verovatno. Ali Teo. On je doveden u plejof tim a ne u rebilding, mislim da i on ide.

 

Ocajnicki potez Van Gandija sa druge strane. Morao je nesto da uradi usao je all in ali ovo mislim da nije trejd koji pomaze Detroitu bas toliko da se ovoliko zakopaju.

 

U svemu ovome ostade nezabelezeno kako su Jokic, Barton i Meloun sinoc izgubili utakmicu

O da, itekako ostaje zabelezeno.

Barton je jos jednom pokazao kolika stetocina a Malone koliki je kreten. prvo, planirano ne zoves timeout na 4.5sec do kraja. sasvim dovljno da vratis Jokica na parket, ubacujes loptu sa njihove polovine i organizujes akciju. Malone je ipak odlucio da planirano ide bez timeouta, da Boston ne bi postavio odbranu... i onda je dao loptu Bartonu :isuse:

slika ispod, moomenat pre nego sto Barton sutira... da, sutira!!!

bVFeHxwr.jpg

Link to comment



Ako Denver ne iskoristi opciju, Jokic postaje restricted free agent sto znaci da bilo koji tim moze da mu ponudi ugovor, ali Denver ima pravo do nekog datuma u avgustu da mecuje ponudu u kom slucaju Jokic potpisuje za Denver.


A jel dozvoljeno drugim timovima da im uvale poison pill?
Link to comment
21 minutes ago, Mos said:

Mislim da je ovaj tvit sprdnja, sledeci tvit mu je na temu kako se onda Blejk israo na Riversov sto...

 

 

hahah da mislim da je to onaj isti lik sto ima ove "insajderske" tvitove koji brzo eskaliraju

Link to comment

Ne znam kakva su pravila oko tih max ugovora i koliko je to rastegljivo, ali recimo da neki tim da ponudu u kojoj garantuje da će Jokić svake godine biti najplaćeniji igrač tima ili u suprotnom Jokić dobija neke povišice. Nuggetsi bi onda bili u gabuli zbog Millsapa kojeg bi morali nabrzaka trejdovati/cutovati. Da li bi se moglo izvesti tako nešto?

 

p.s.

Gledam sada Embiidov i Wigginsov ugovor koji su identični i kontam da je onda tu verovatno nemoguće uvaljivati poison pill, ali onda se postavlja pitanje šta će najboljim igračima uopšte agenti? Zašto Jokić ne bi nedelju dana pred potpisivanje ugovora rekao Mišku "ne čujem te uopšte nešto mi krči telefon gubimo vezu okrenu nulu " i zadržao za sebe i tih 10 ili 20% od ugovora?

Link to comment

Agent igracu ne sluzi samo za potpisivanje ugovora, sluzi mu i za neke usputne stvari, birokratije i te gluposti, da bi ovaj mogao da se potpuno posveti kosarci. Ne sad Misko licno, ali neko iz agencije. Dodatno, tu ume da bude i nekih nepredvidjenih stvari, povreda (nedobog pu pu), uplita drugih klubova itd, treba biti dosta namazan pa izvuci najbolje iz svega toga, igraci (pa i ljudi generalno) to nisu.

Mislim da kad bi Denver ostavio Jokica na 2M sledece sezone, da bi ovaj na leto 2019. zapalio sigurno, dobio bi mozda 4-5% slabiji ugovor od nekoga ali bi im uvalio kituljicu a i pobegao iz koloradskih zabiti.

Edited by goofs
Link to comment
O da, itekako ostaje zabelezeno.
Barton je jos jednom pokazao kolika stetocina a Malone koliki je kreten. prvo, planirano ne zoves timeout na 4.5sec do kraja. sasvim dovljno da vratis Jokica na parket, ubacujes loptu sa njihove polovine i organizujes akciju. Malone je ipak odlucio da planirano ide bez timeouta, da Boston ne bi postavio odbranu... i onda je dao loptu Bartonu :isuse:
slika ispod, moomenat pre nego sto Barton sutira... da, sutira!!!
bVFeHxwr.jpg&key=84d6345b88895c6591504862a32bab713c8e7f0403de56633d5515cf34caa6bb
Kakav indijanac jbt! Pa nema šanse da nije video čoveka samog kao duh. Šta li je u toj glavi, a i ovog diletanata sa klupe... Još je Denver dobar ko ih vodi i ko rešava.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...