Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Kako li ce Teo proci u tom rebuild zivo me zanima...

Opet ako De Andre ostane kao prva violina, njemu je Teo idealan...

Lu je valjda sad dobar kao trade chip, ako ga sad ne daju, valjda ce traziti jaci ugovor posle

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
42 minutes ago, Mos said:

Nije ni dobar ni los, izgleda kao da su krenuli u rebuilding. Dali su Blejkov 5-godisnji ugovor (132 miliona) potpisan ovog leta (obecavali mu karijeru fo' life, dizanje dresa pod svodove, itd.) za Bredlijev ugovor od 8 miliona koji istice ove sezone i Harrisov koji istice sledece. Verujem da ce sada krenuti u skupljanje pikova unaokolo. Ako racunamo ove pikove koje su dobili od Detroita, njihov pik koji nece biti los sam po sebi i eventualni iskamceni pik od Cavsa imace finu bazu za rebuild. Na njihovom mestu  bih trejdovao DeAndrea i sacuvao Vilijamsa, Bredlija i Harrisa, koji bi uz draft i nekog zalutalog free agenta bili sasvim korektan tim. 

 

Kapiram, s tim sto se meni cini da je pre Grifin taj oko koga bi trebalo graditi ekipu, a ne Dandre. Jeste ovaj saban, i istina cesto je bio povredjen do sada, ali je ipak jedini pravi all-star u ekipi, a danas u NBAju ne mozes bez allstara ako zelis neki rezultat. Dandre puno vise od ovoga sad sto pruza mislim da ne moze, covek ne moze da igra zavrsinucu napete utakmice. Ili planiraju sad sa slobodnim capom da ukradu Pola Dzordza ili nedobog Elbidjija.

 

Neka trejduju Galoa za Bjelicu i show moze da pocne :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

 

Kapiram, s tim sto se meni cini da je pre Grifin taj oko koga bi trebalo graditi ekipu, a ne Dandre. Jeste ovaj saban, i istina cesto je bio povredjen do sada, ali je ipak jedini pravi all-star u ekipi, a danas u NBAju ne mozes bez allstara ako zelis neki rezultat. Dandre puno vise od ovoga sad sto pruza mislim da ne moze, covek ne moze da igra zavrsinucu napete utakmice. Ili planiraju sad sa slobodnim capom da ukradu Pola Dzordza ili nedobog Elbidjija.

 

Neka trejduju Galoa za Bjelicu i show moze da pocne :fantom:

 

Verovatno ni ne grade oko Dandrea, ima ovde detaljnije:

 

Quote

For the Clippers, the biggest takeaway is that the franchise has clearly decided that playing for a playoff spot this year isn’t worth playing for a much bigger prize: striking it rich in free agency 18 months from now.

 

https://www.washingtonpost.com/news/sports/wp/2018/01/29/what-the-blake-griffin-trade-means-for-the-clippers-pistons-and-the-rest-of-the-nba/?utm_term=.8ab9a2acd719

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...