Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Just now, Calavera said:

 

pa ovu drugu dvojicu jos nisu trejdovali, tako da ne kapiram na sta ciljas :sleep:

 

pazi, meni bi bilo ekstra zanimljivo da je poenta ovog samo na trejdu grifina i njegovog ugovora i da je to to, ali šanse za to su realno nikakve. 

Link to comment

videcemo, meni se cini da clippersi ne bi pristali da daju jordana cavsima ni za sta manje od brooklynovog pika (i par mrtvih ugovora tipa tt), a fora je u tome sto to nije nimalo nerealno. ako se lebron dvoumi gde ce nastaviti karijeru, ovo im moze biti poslednja sansa za titulu u narednih ko zna koliko godina.

Edited by Calavera
Link to comment
33 minutes ago, theanswer said:

 

pazi, meni bi bilo ekstra zanimljivo da je poenta ovog samo na trejdu grifina i njegovog ugovora i da je to to, ali šanse za to su realno nikakve. 

 

To da, ali neće ga ni dati za kesicu bombona, a pitanje je koliko i kakvih ponuda imaju na stolu.

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

To da, ali neće ga ni dati za kesicu bombona, a pitanje je koliko i kakvih ponuda imaju na stolu.

 

odgovor na to pitanje se dobije kada timovi zaključe koliko vredi ističući ugovor deandre jordana. da li deandre donosi klivlendu prevagu nad golden stejtom? zaključi sam. ako sam na nešto mogao da se kladim pre početka sezone jeste da lebron ne ostaje u klivlendu. ništa što sam video ove sezone do sad me nije ubedilo u suprotno, čak i obrnuto. 

Link to comment

Ne znam kakve bi magije Lebron trebao da izvede pa da napravi od nekog drugog tima potencijalnog rivala Warriorsima. Da nije tolika primadona pa da iskulira, uzima titule istoka i preskoci Jabbara na listi sa najvise poena. Taman ce dobiti sta je zasluzio ako predje u Lejkerse i krene da pravi neki novi abomination.

Link to comment

baš sam pre neki dan pisao o grifinu i njegovom šutiranju za 3, evo jedan odličan pasus

 

Trading away Bradley (38.1% three-point shooter) and Harris (40.9%) will not help with that. And while Griffin has himself turned into a high-volume, reasonable-efficiency shooter (34.2% on 5.7 attempts from outside this season), he should not be the one relied upon for outside shooting. Indeed, Griffin should be the one the floor is spaced for. He should a major beneficiary of the floor spacing, the open lanes, the moving ball. He is the ultimate finisher, especially if he can shoot. He should not provide spacing. He should be provided with spacing.

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

ali sa kojim timom? ne vidim kako će vilijams i jordan da ostanu ovde posle 9og februara?

Je li ovaj datum dedlajn za trejdove?

Link to comment
6 hours ago, goofs said:

 

Kapiram, s tim sto se meni cini da je pre Grifin taj oko koga bi trebalo graditi ekipu, a ne Dandre. Jeste ovaj saban, i istina cesto je bio povredjen do sada, ali je ipak jedini pravi all-star u ekipi, a danas u NBAju ne mozes bez allstara ako zelis neki rezultat. Dandre puno vise od ovoga sad sto pruza mislim da ne moze, covek ne moze da igra zavrsinucu napete utakmice. Ili planiraju sad sa slobodnim capom da ukradu Pola Dzordza ili nedobog Elbidjija.

 

Neka trejduju Galoa za Bjelicu i show moze da pocne :fantom:

 

6 hours ago, Ros said:

 

i loua za bogdana...

 

6 hours ago, goofs said:

I nek mrdžuju franšizu sa Denverom, pošto ne vidim kako bi drugačije dobili Jokića. Divac sve da nagleda.

Jokiću valjda istice ugovor ovog leta?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...