Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

41 minutes ago, MayDay said:

Jadan čovek. Obesiće se gde mora da se seli.

 

Što neko reče, sad će morati da se fokusira na košarku, hteo-ne hteo. :)

Link to comment

Ovo je pocetak rebildinga, otarasili su se najgoreg ugovora, koji ih je uz Galinarijev zakopavao za buducnost, zato je trejd super za Kliperse. Valjda je sad jasno da Deandre ide kao i Lu. Bice gomila minuts za Bobija verovatno. Ali Teo. On je doveden u plejof tim a ne u rebilding, mislim da i on ide.

 

Ocajnicki potez Van Gandija sa druge strane. Morao je nesto da uradi usao je all in ali ovo mislim da nije trejd koji pomaze Detroitu bas toliko da se ovoliko zakopaju.

 

U svemu ovome ostade nezabelezeno kako su Jokic, Barton i Meloun sinoc izgubili utakmicu

Link to comment

Ali Teodosica bi neko morao da trazi, a on se i nije nesto pokazao za ovo vreme u NBA. Sta bi mogli da dobiju za njega, nekog dalekog pika druge runde? Bolje im je da ga puste da malo odigra i vide valja li cemu, mogao bi da bude pristojni dodatak rukijima koje ce nakrcati.

Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

Ovo je pocetak rebildinga, otarasili su se najgoreg ugovora, koji ih je uz Galinarijev zakopavao za buducnost, zato je trejd super za Kliperse. Valjda je sad jasno da Deandre ide kao i Lu. Bice gomila minuts za Bobija verovatno. Ali Teo. On je doveden u plejof tim a ne u rebilding, mislim da i on ide.

 

Ocajnicki potez Van Gandija sa druge strane. Morao je nesto da uradi usao je all in ali ovo mislim da nije trejd koji pomaze Detroitu bas toliko da se ovoliko zakopaju.

 

U svemu ovome ostade nezabelezeno kako su Jokic, Barton i Meloun sinoc izgubili utakmicu

 

ja ne bih rekao da ovo garantuje rebuilding. cini mi se da je westu prioritet bio da se resi griffinovog monstruoznog ugovora kako god moze bez da ga nutka uokolo, a ovde je dobio pristojne assete. oni su i s ovim timom kandidati za plejof, pogotovo sad kad se boogie povredio. ko zna, mozda cak imaju i neki plan kako da iskoriste bobija, mada sumnjam da ce menjati citavu koncepciju rezervne petorke zbog njega kad harrell igra ovako dobro.

 

kod pistonsa je situacija jasna, treba im bilo kakav star power da popune novu dvoranu. bradley se nije dobro uklopio i verovatno bi ih napustio na kraju sezonu, otvaraju minute kennardu, a resavaju se i bobijevih 7 miliona po sezoni. plejof sumnjam da ce dohvatiti ove sezone ako ne dovedu kembu ili tako nekog, jacksonova povreda je preveliki hendikep, a treba uzeti u obzir i da ce griffin verovatno propustiti nekih 10+ tekmi do kraja. najveci problem je svg koji prosto nije toliko dobar trener, trebalo mu je pola sezone da skapira da handoff za bradleya i sledujuca duga dvojka nije efikasna akcija.

Link to comment

ne kazem da znam kako razmisljaju tamo, ali mislim da je trenutni cilj borba za plejof i da ne planiraju da trejduju njih dvojicu budzasto. woj je sinoc rekao da ih ne zanima hinkijeva verzija tankovanja, pa kapiram da vise traze kvalitetne igrace na dobrim ugovorima od pikova i neproverenih talenata.

Edited by Calavera
Link to comment

Problem je sto se niko bas ne ubija od zelje za Jordanom (to jest, ugovorom koji ce ovaj traziti na kraju sezone). Zato su Cavsi najpotencijalniji™ trade partner. Mozda se cak desi da Jordan i ostane.

Link to comment
7 minutes ago, Calavera said:

ne kazem da znam kako razmisljaju tamo, ali mislim da je trenutni cilj borba za plejof i da ne planiraju da trejduju njih dvojicu budzasto. woj je sinoc rekao da ih ne zanima hinkijeva verzija tankovanja, pa kapiram da vise traze kvalitetne igrace na dobrim ugovorima od pikova i neproverenih talenata.

 

jebem li ga, da im je cilj borba za plejof ne bi trejdovali 3 najbolja igrača tima. tako da to možemo da otpišemo. osmo mesto na zapadu je verovatno najgori scenario koji može da im se desi. ova dvojica idu sigurno. jordan jer ga neće produžiti i uzeće budzašto sad za njega verovatno od klivlenda jer jebiga lebron a i bolje da uzmu budzašto nego ništa, a lu ide jer ima dobru cenu sad. 

Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

Problem je sto se niko bas ne ubija od zelje za Jordanom (to jest, ugovorom koji ce ovaj traziti na kraju sezone). Zato su Cavsi najpotencijalniji™ trade partner. Mozda se cak desi da Jordan i ostane.

 

da, jordan je u ovoj fazi svoje karijere vremenska bomba koja samo ceka da eksplodira. mislim da sam juce video da su clippersi spremni da mu ponude ugovor na max. 2 godine, a mogu misliti sta ce nuditi ekipe koje ne znaju kako ce se uklopiti kod njih.

 

1 minute ago, theanswer said:

 

jebem li ga, da im je cilj borba za plejof ne bi trejdovali 3 najbolja igrača tima. tako da to možemo da otpišemo. osmo mesto na zapadu je verovatno najgori scenario koji može da im se desi. ova dvojica idu sigurno. jordan jer ga neće produžiti i uzeće budzašto sad za njega verovatno od klivlenda jer jebiga lebron a i bolje da uzmu budzašto nego ništa, a lu ide jer ima dobru cenu sad. 

 

koja tri igraca? oni su pre griffinovog trejda itekako bili kandidati za plejof, a sad su tek nesto manji. harris i bradley su dobri igraci, gallo se vraca od sledece tekme, a i sin™ je blizu povratka. teo, rivers / bradley, lou / gallo, wallace / harris, dekker / jordan, harrell meni lici na plejof tim na zapadu ako uzmemo u obzir ovu konkurenciju i trenutno stanje na tabeli. a to da je osmo mesto najgora stvar na svetu je subjektivna stvar, neki timovi ne zele da se bace u proces koji ce trajati pet godina i garantuje samo mucenje i lose rezultate.

 

ja cenim da ce im cavsi na kraju poslati neku relativno pristojnu ponudu za jordana, ali u ovom trenutku su verovatno koncentrisani na plejof.

Link to comment
2 minutes ago, Calavera said:

 

 

 

 

koja tri igraca? oni su pre griffinovog trejda itekako bili kandidati za plejof, a sad su tek nesto manji. harris i bradley su dobri igraci, gallo se vraca od sledece tekme, a i sin™ je blizu povratka. teo, rivers / bradley, lou / gallo, wallace / harris, dekker / jordan, harrell meni lici na plejof tim na zapadu ako uzmemo u obzir ovu konkurenciju i trenutno stanje na tabeli. a to da je osmo mesto najgora stvar na svetu je subjektivna stvar, neki timovi ne zele da se bace u proces koji ce trajati pet godina i garantuje samo mucenje i lose rezultate.

 

ja cenim da ce im cavsi na kraju poslati neku relativno pristojnu ponudu za jordana, ali u ovom trenutku su verovatno koncentrisani na plejof.

 

grifin, vilijams, jordan

 

a večeras tnt sasvim slučajno /nisam ironičan/ prenosi detroit-klivlend i klipersi-portland

Edited by theanswer
Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

 

grifin, vilijams, jordan

 

a večeras tnt sasvim slučajno /nisam ironičan/ prenosi detroit-klivlend i klipersi-portland

 

Mislim da su već rekli da Grifin neće igrati večeras

Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

 

Mislim da su već rekli da Grifin neće igrati večeras

 

znam. ne mogu da se prođu lekarski tako brzo, ali kažem kako se potrefilo a i biće zanimljivo gledati kliperse, pogotovo jordana koji zna da je sledeći

Edited by theanswer
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...