Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, Frank Pembleton said:

Sramota....

 

Misliš....

 

Tek je ovo sramota. Navijači GB sa slabijim srcem neka ne otvaraju spoiler

 

Spoiler

Teams complaining to NFL that Packers violated IR rule, and think Aaron Rodgers should now have to be released, per sources:

 

http://www.espn.com/nfl/story/_/id/21863467/teams-complain-nfl-green-bay-packers-violated-ir-rule-think-aaron-rodgers-released

 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Ako ona odluka prilikom poništenog TD Billsa može da se promeni, onda apsolutno svaka odluka može da se promeni. Ja sam sinoć prateći Red Zone video jedno pet pregledanja snimka kod kojih je bilo neuporedivo više elemenata za promenu odluke i svaki put je bilo "call stands". Da je inicijalna odluka bila "incomplete" pa da su rekli "call stands" pa bi opet bilo nategnuto.

 

Link to comment

Dođem ovde da pročitam neko kvalitetno forumašenje a svakog ponedeljka drugi truther drži čas.

Do juče nisu znali ni da svaka ekipa ima 4 pokušaja da osvoji 10 yarda dok im Jurišević to nije objasnio, a sad mi glume tu Matea Beosana. Srpska posla.

 

:fantom:

 

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

Dođem ovde da pročitam neko kvalitetno forumašenje a svakog ponedeljka drugi truther drži čas.

Do juče nisu znali ni da svaka ekipa ima 4 pokušaja da osvoji 10 yarda dok im Jurišević to nije objasnio, a sad mi glume tu Matea Beosana. Srpska posla.

 

:fantom:

 

Sto si bezobrazan?

Link to comment

Nisam oduvek bio takav.
Nekada davno (u oktobru) sam i ja bio isti k'o i oni. Kad je ponistilo onaj td Seferian-Jenkinsu bio sam bas popizdio, slao mail Upravi, predlagao da istupimo iz Lige, predjemo da igramo u SEC ili Kanadu.
Ali sam pre par dana shvatio da Komesar prima platu trista pesta miliona, da liga koristi najmodernije tehnologije i da je sudjenje dovedeno do perfekcije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...