Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

auu kako mi je žao što odoše ukršteni qb filadelfije.igračina i po!

i svidža mi se onaj iz minesote.

prvi put dajem prednost nfl-u u odnosu na bilo koji basket

ma na prvu loptu mi se dopao američki fudbal.još je igrao joe montana a posle  ga je zamenio smit.49-ersi!! 

ove sezone patriote a mnogo mi se dopala fila

potpuni sam laik al biće bolje 

evo ide repriza indijanapolis- denver na sk..

 

 

Link to comment
On 12/12/2017 at 8:09 PM, omiljeni said:

Nema šanse da sudije to svesno dopuštaju baš zato što utiče na play i razlika je ogromna. Ako linijaš pređe LOS nekoliko yarda umesto samo dozvoljenog jednog yarda onda je RPO mnogo teže braniti. Prošle/pretprošle godine sam ovde na forumu kačio snimak kako sudije to dopuste Tampi. Winston je na goal line situaciji verovatno odlučio da freelancuje i ne da loptu Martinu nego da baca pas Evansu, ali Evans je bio pokriven pa je Winston scramblevao i tek posle nekoliko sekundi pogodio Evansa. Guard je za to vreme bio već 7-8 yards preko LOS. To je nemoguće da se brani ako bi sudije redovno puštale da se igra tako. To jednostavno nije fer prema odbrambenim igračima.

Eaglesima se to desi tu i tamo da prekrše pravila ali nisu imali još nijedan flag cele sezone zbog toga. Verovatno NFL sudije još nisu navikle da moraju i na to da paze, ali će vremenom sigurno da se prilagode.

I odbrane će se prilagođavati, ali RPO je tu da ostane što se kaže. Mediji će naravno čim Eaglesi povežu 2 poraza proglasiti da je RPO u NFL stvar prošlosti kao što su to uradili sa read optionom. A read option se sad igra više nego ikad. Uostalom, eno 10-15 postova ranije twit sa snimkom kako Mudovište iz read optiona istrči 60+ yarda i završi utakmicu.

Tako će verovatno biti i sa RPO. Eaglesi ga više neće igrati 30 puta svake nedelje nego 15, a ostali koji ga sad igraju 1-2 puta po utakmici će da igraju npr 10 puta, a mediji će reći: "aha, RPO propao odbrane ga pročitale više ga niko ne igra 30 puta".

 

 

nisam ni sumnjao da si pregledavao svaku nasu akciju ne bi li pronasao neku di su sudije pogresile u nasu korist!

 

Link to comment

To je ovaj touchdown iz prošle godine:

https://www.youtube.com/watch?v=l5fZ0RnVqVU

 

Penalty k'o vrata, a sudije ništa. Verovatno nisu navikli da se u NFL uopšte krši to pravilo, pa ni ne obraćaju pažnju dovoljno.

Inače, ovo je Winston u svom najboljem hajdučija izdanju. :lol: Pozvano je trčanje u levo 100%, ali je on ovo uradio na svoju ruku.

Edited by omiljeni
Link to comment

Čim su ova dva idiota krenula da pričaju kako se na Rodžersu ne vidi da je zarđao, ovaj poče da baca intersepšne.

 

Dan kad se bude mogao birati audio fid na SBB biće veći praznik nego Božić, bitniji od dana kad se donijela odluka o neutralnosti neta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...