Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mislim da ni McDaniels ni Patricia neće nigde. Oni čekaju da Bili ode i nadaju se da će da ga naslede. Kažu navodno Jim Schwartz favorit, što mi se ne dopada. Nije baš da se proslavio u Detroitu. 

Link to comment

Ravensima se sve živo nameštalo da igraju playoff. Igrali su protiv Kizera dva puta, EJ Manuela, Moorea, Hundleya, Savagea, Brissetta...

i nikad mi nisu delovali kao dovoljno dobar tim, ali opet kad pogledaš njih i Billse koji su ušli u playoff onda ispada da Ravensima treba dodeliti titulu.

Poledam na tabelu i vidim da Ravensi +92 point differential, a Billsi -57. :lol:

Slična stvar i sa Chargersima. Oni imaju +83.

Link to comment

odleteo i Caldwell

Arians se povukao.

 

Fox i Pagano definitivno nisu zasluzili cipelu. Coltsi su igrali bez Lucka, Bearsi su realno bottom 5 ekipa lige.

 

ceka se Grudenov potpis za Raiderse. prica se da su mu ponudili i deo akcija tima... to je razlog i sto je Koetter ostao, jer su navodno Glazersi hteli Grudena. sto i nije tako lose. ja sam i rekao, ako ne moogu da dovedu Grudena neka ostave Koettera, jer menjanja HC svake dve godine pravi od tebe Cleveland Brownse

Link to comment

Imao je Pagano Lucka cele prosle godine pa nista. Igrali su playoff par godina dok su imali slobodan prolaz kroz krsh diviziju i sad toga vise nema i ne bi im pomogla ni 3 Lucka.
Nema razloga da zadrze Pagana, ali mislim da njima ne moze pomoci promena trenera. Nema od te franshize leba dok ne promene ownera.

Link to comment
14 hours ago, freakns said:

 

 

Fox i Pagano definitivno nisu zasluzili cipelu. Coltsi su igrali bez Lucka, Bearsi su realno bottom 5 ekipa lige.

 

 

 

Fox nije zaslužio cipelu!?

 

:vermez3:

Link to comment
1 minute ago, Apollo Creed said:

 

Fox nije zaslužio cipelu!?

 

:vermez3:

 

realno, rookie qb, bez hvatača. odbrana im je odigrala iznad očekivanja ove sezone, promovisali su odličan mladi secondary. čak je i trubinsky bivao bolji iz utakmice u utakmicu. na prvoj gotovo da nije bacio kompletiran pas, da bi do kraja sezone ipak odigrao pristojno obzirom na užasan ostatak ekipe. gm je tu za gilljotinu.

Link to comment
1 hour ago, teacher said:

 

realno, rookie qb, bez hvatača. odbrana im je odigrala iznad očekivanja ove sezone, promovisali su odličan mladi secondary. čak je i trubinsky bivao bolji iz utakmice u utakmicu. na prvoj gotovo da nije bacio kompletiran pas, da bi do kraja sezone ipak odigrao pristojno obzirom na užasan ostatak ekipe. gm je tu za gilljotinu.

 

Ma da. To je moooožda tako ako gledaš isključivo prošlu sezonu. On je tu već tri...

GM apsolutno za šutuguz, ali čovek ladno dobija produženje ugovora:isuse:

Svejedno, Fox nije ništa uradio da bi trebalo da ostane i dan duže.

Doduše neće ni novi HC tu mnogo promeniti...treba se uzdati u prirodnu selekciju i odlazak babe...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...