Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, freakns said:

Lewis 2yrs deal s Bengalsima... ja ne znam kako taj covek opstaje kao HC u Bengalsima... to ima neke slike vlasnika kluba, nema druge

 

15 godina ničega

Link to comment
30 minutes ago, freakns said:

Lewis 2yrs deal s Bengalsima... ja ne znam kako taj covek opstaje kao HC u Bengalsima... to ima neke slike vlasnika kluba, nema druge

 

Mislim da prvo treba  objasniti kako Hue Jackson opstaje. LJudi dobijaju otkaz sa devet pobeda u sezoni a on mrtav ladan 1 od 32 pa je još uvek čitav.

Link to comment

Ali stvarno. Lionsi su tokom četiri godine pod Caldwell-om imali dva nastupa u PO i ukupan skor 36-28 u regularnoj sezoni, i čovek je fasovao otkaz.  Po tom kriterijumu Jacksona bi u Detroitu javno pogubili na sred Ford Field-a kao deo halftime show-a tokom Thanksgiving day utakmice.

Link to comment

Fox je bio u Denveru 4 sezone, sve 4 igrali playoff, mislim da su i svake godine imali i bar 1 pobedu u playoffu, igrali su i jedan super bowl, drugi im izmakao samo zbog individualnog kiksa igraca itd itd, a onda posle svega toga dobio otkaz.
I umesto njega dodje Kubiak i odmah sledece godine osvoje titulu. [emoji3]

Link to comment
On 1/3/2018 at 1:10 PM, Jean-Luc Picard said:

 

Mislim da prvo treba  objasniti kako Hue Jackson opstaje. LJudi dobijaju otkaz sa devet pobeda u sezoni a on mrtav ladan 1 od 32 pa je još uvek čitav.

Cleveland je kompletna propast. u poslednjih 10 godina samo jednom nisu bili poslednji u diviziji(5-11 su imali, Cinci bio losiji sa 4-12) i nisu imali nijednu winning season(7-9 najbolji skor u 10 godina, i to jednom, ostalih 9 sezona nisu prebacili 5 pobeda). 

sigurno da je 1-31 nezapamceno los skor, ali covek je preuzeo tim bez QB, bez RB, bez WR, bez TE. bukvalno jedino sto je imao u napadu su bili Joe Thomas na LT i Alex Mack na C. i onda jos Mack ode u Atlantu. a odbrana je bila gori deo tima! znaci nasledio je tim koji je od 22 legitimna startera imao LT... koji se povredio ove godine :ph34r: 

u Clevelandu je mnogo veci problem front office. svesni su da i sledece godine ne mogu nista, sve samoog boga da dovedu za HC... Dorsey ce sada dobiti sansu, ako uradi dobar draft Cleveland moze do 4-5 pobeda max, onda ce Jackson da leti a Dorsey ce dobiti sansu da angarzuje svog HC 

Link to comment
22 minutes ago, freakns said:

Cleveland je kompletna propast. u poslednjih 10 godina samo jednom nisu bili poslednji u diviziji(5-11 su imali, Cinci bio losiji sa 4-12) i nisu imali nijednu winning season(7-9 najbolji skor u 10 godina, i to jednom, ostalih 9 sezona nisu prebacili 5 pobeda). 

sigurno da je 1-31 nezapamceno los skor, ali covek je preuzeo tim bez QB, bez RB, bez WR, bez TE. bukvalno jedino sto je imao u napadu su bili Joe Thomas na LT i Alex Mack na C. i onda jos Mack ode u Atlantu. a odbrana je bila gori deo tima! znaci nasledio je tim koji je od 22 legitimna startera imao LT... koji se povredio ove godine :ph34r: 

u Clevelandu je mnogo veci problem front office. svesni su da i sledece godine ne mogu nista, sve samoog boga da dovedu za HC... Dorsey ce sada dobiti sansu, ako uradi dobar draft Cleveland moze do 4-5 pobeda max, onda ce Jackson da leti a Dorsey ce dobiti sansu da angarzuje svog HC 

Ja sam mislio da on moze kod nas, kad su ga pedalirali iz KC..

Ali realno on ovo u CLE nije mogao da propusti, nema sta da izgubi, oni mogu samo napred.

A fora sa tim poredjenjem da treneri u timovima sa 9 pobeda dobijaju pedalu...Jbga ocekivanja...

Link to comment

Brownsima trebaju 2-3 sezone i biće ozbiljan super bowl contender. Oni su sada ono što su Jagsi bili pre par sezona.

Freak nije u pravu za trenutni roster. Već sada imaju nekoliko ozbiljnih i dokazanih igrača. Bitonio bi mogao biti starter u svakom od 32 tima. Zeitler takođe. Tretter je solidan centar. Ne znam šta će biti sa Thomasom, ali ako se vrati da igra to je jedna od boljih linija u ligi.

Gordon je bio top10 WR u ligi  onog momenta kada je prvi put izašao na teren posle pauze, a kad se vrati u top formu onda je možda i top1. Kirksey, Schobert i Collins su dosta dobar LB trio.

Garrett je superstar već od sledeće godine. Nassib i Ogbah nasuprot njemu su 2 dobra igrača sa dosta upsidea. Shelton je mlad a odličan nose tackle. Peppers je fenomenalan atleta koji tek treba da nauči kako se igra pozicija. McCourty je još jedan od onih koji bi mogli da startuju u svim drugim timovima. Crowell može da igra dobro. Duke Johnson bi već bio superstar da je do sad bio u nekom dobrom passing napadu.

Njoku, Coleman i Brantley su igrači sa velikim upsideom, onaj CB Calhoun mi je isto delovao kao neko ko bi možda mogao biti ozbiljan igrač kao nickleback.

Ono što je bio problem ove sezone je što su bili premladi. Zeleni ko guščije govno da prostiš. Kada se povredio Thomas i kad su cutovali Britta prosek godina im je verovatno bio ispod 24 godine. Većina igrača koji su njima igrali bi mogli biti eligible da igraju NCAA fudbal. Klinci nisi znali kako da pobede. Sad za vikend su ih Steelersi nekako nabrzaka uhvatili i poveli 20 razlike, pa Brownsi krenu da ih razbijaju, a onda umesto da ih dotuku oni odmah prime TD na kickoffu. Ali opet budu bolji i dođu u situaciju da pobede ali Coleman dropuje utakmicu. 2 utakmice su izgubili u overtime. Nekoliko utakmica su izgubili 3-4 razlike, a povrh tih su još par tekmi pukli unutar jednog poseda. Najubedljiviji poraz im je 17 razlike. U 16 poraza njih niko nije rasturio 30+ razlike. Čak ni 20 razlike. Niko se sa njima nije sprdao a mnogi su se namučili.

Ekipa mora imati mnooogo više veterana koji znaju kako se dobija utakmica, a oni su u 53 igrača imali bukvalno 7-8 igrača u 2nd contractu i sve ostalo klinčadija.

 

Imaju ogroman draft kapital. Njihov draft 2018 će biti mislim 2. u NFL istoriji kada se pickovi vrednuju po onim tablicama. Cowboys pickove iz 1991. verovatno neće niko nikad prestići. Brownsi imaju 6 u prvih 65 pickova što je suludo. Mayfield je senior, Darnold i Rosen izlaze na draft, možda će i Lamar, Allen će verovatno. Tu imaju šansu da uzmu franchize QB i stvarno treba biti umetnik pa tu napraviti pogrešan izbor. Imaju i pick #4 da uzmu npr Barkleya, Fitzpatricka ili nekog LT se Thomas ne vrati, a kapiram da će se vratiti jer nije on baš mnogo star. A i ako se vrati Thomas svakako im rookie može igrati RT dok ovaj ne ode u penziju. Ma mogu da rade šta hoće jer imaju brdo pickova i dolazi im odlična draft klasa da iz nje izaberu šta im treba.

Imaju i cap space da se pojačaju sa veteranima koji su im preko potrebni da bi što pre postali ozbiljan nfl team i prestali da liče na nekakvu college all-stars ekipu.

 

Na ruku im ide i to što će Big Ben uskoro u penziju, a Steelersi neće imati premium pickove pa će im biti teško da nađu zamenu. Ni Flacco se ne bi skuvao u prvoj vodi, a Bengalsi će verovatno već ove godine da krenu u rebuild.

Brownsi će 2020. biti ozbiljan faktor u playoffu, a možda već i 2019, ako Darnold, ili koga već uzmu, odmah počne jako da isporučujeTM 

Link to comment

Da su imali iole pristojnog kvoterbeka umesto Kajzera, dobili bi sigurno tri utakmice, ako ne i vise. S druge strane, ni Dzekson nije pokazao da je kadar da vodi ekipu koja prolazi kroz proces™, imao je brdo brejnfartova ove sezone.

Link to comment

CLE zaista imaju dobru poziciju sad, dakle samo vlasnik i posledično GM (ili svaki posebno ako se baaaš potrude) mogu da zaseru stvar. Ako se to desi, da ugase klub i tačka...


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...