Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NFL 2017

Featured Replies

preseason vec poceo a niko da otvori topic :(

 

meni ce poseban gust ove sezone biti da gledam timove kojima kapernik nije bio dovoljno dobar ni rezerva da im bude, ali jesu dzos mek k(l)ovn, glenon, sevidz, i naravno hojer

  • Replies 1.3k
  • Views 78.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako se reportuje kad sam na tapatalku?

Kako se reportuje kad sam na tapatalku?

 

Je l' mislis na onaj tekst sto tapatalk ostavlja ispod posta ?

 

Ako je to, to ti je u settings (odes na onog coveculjka skroz desno pa ima opcija settings) pa ides signature (u general opcijama), pa imas za sve forume, i za svaki posebno da kliknes da li ces i sta ce ta poruka da ti bude.

 

Nego i Enunwa se povredio, al' imate obecavajuc WR corps, napad ce vam biti   :lolol:

Edited by Grandilof

Tampa cutovala 2nd round kickera :(

Tampa cutovala 2nd round kickera :(

Spektakl!

Ali i ovo sa DAL je do jaja. 6 utakmica?

bilo je i jebeno vreme... sinoc je opet promasio XP i FG

 

tim pak izgleda sasvim solidno. Winston i Evans/brat Brate su razmontirali Cinci u onom napadu sto su odigrali. ali je OL i dalje stabilno bottom 3 u ligi. i kada izadju starteri imamo bukvalno nista... juce jedan covek nije startovao(Grimes), i oma promaja u D na toj strani. napad nije nista bolji van top 11

 

bojim se da ne krenemo dobro, i onda potonemo posle prve povrede :(

Kreću prenosi PreSeasona na SK, u petak u 02 frikovi protiv jaguara

meni se čini da sam video na SK i snimak HoF utakmice dok sam šaltao kanale. 

 

btw pogledao sam 1. epizodu Hard Knocksa. baš odvratna ekipa. 

a najbolji detalj mi je bio kad 2. dana kampa Koetter, nakon višesatnog blenenja u depth, otpusti nekog dečka, a za to vreme GM i kamarila piju pivu i jednu pljeskavice. 

nije ni čudo što draftuju kickera u 2nd round i otpuste ga posle godinu dana. 

Žale se ljudi da je ovosezonski gamepass užasan

"Užasan" je understatement, 

Ovaj novi... Jbte fenseraj do kurca...Pola opcija nema.

Naravno imali su perfektan proizvod i usrali ga ????

 

....shit has hit the fan...

Neće ni duzimam ove godine

Ja se nešto preganjam oko plaćanja, prošlih godina sam sve probleme lako rešavao, sad nešto luduju...

 

....shit has hit the fan...

U principu NFL Red Zone se može za dž gledati na NFL Mobile aplikaciji svake nedelje od sedam uveče, dok sve ostale termine prenosi SK, tako da se manje više može sve ispratiti, ukoliko neko može da se prešalta na domaće komentatore nakon američkih...što ja ne mogu. :(

Ma ja ću da gledam Red Zone preko beIN sporta

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.