Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta ti predstavlja ovaj glupi komentar ?

 

korak bliže onome što je za njega neizbežno

 

što se tiče teme, ja stvarno ne razumem poentu ni Stevanovića ni Gavrilovića, a Kaknja i da ne pominjem...

Link to comment

Slazem se za Stevanovica i Gavrilovica , njihove brljotine nema potrebe previse trpeteti ... Salic mi je prijatno iznenadjenje, iskreno se nadam da ce nastaviti sa uzlaznom putanjom, jer po meni ima sve za solidnog centra .

 

 

p.s. Obrad u zavrsnici sa nekoliko poteza u napadu i odbrani objasnio  i najvecim optimistima zasto se juri novi igrac na poziciji pet ....

Link to comment

Sutrasnja utakmica sa Zadrom ce nam dati odgovor da li cemo se boriti za opstanak ili cemo biti neka sredina tabele kao sto sam mislio da ce da bude pre pocetka sezone.Za sada ova sezona vise lici na Bozicevu nego da cemo biti u nekim mirnijim vodama.

 

Edit:To i ja mislim, da smo pre omasili sa trenerom nego sa rosterom. :D

Edited by Ricma
Link to comment

Ne znam, meni se ovaj roster svidja....ima mi neki smisao, naravno tek kada stigne jedna ozbiljna petica i ucvrsti malo reket. Po meni ova ekipa ce pruzati mnogo mnogo bolje partije u buducnosti i verujem da ce vratiti i publiku u dvorane... Najveci fejl nije po meni dodvodjenje mutavog , vec neozbiljnost da kreces u jedan takav projekat a

da ti novi trener celo leto provedw sa reprezentacijom kao neki pomocnik, i vraca ae kao pao sa marsa maltw ne znajuci koje svw igrace ima ( setitw ae super kupa)

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jedno je sigurno - i ova sezona ce nam ustedeti mnogo zivaca i slobodnog vremena, koje bismo inace izgubili gledajuci utakmice. Barem meni.

Link to comment

Daj ne zezaj , ova sezona je idealna za opusteno gledanje i nenerviranje ... Ima zanimljivih domacih mladih igraca, cak mi je i gosovo privikavanje na evropsku kosarku interesantno (mislim da moze da eksplodira)... Dovesti jos tog jednog (cestitog) centra, objasniti malo deci da odbrana mora da se kida i udri koliko mozes  ...

 

p.s. Da se ne lazemo, jedino titule i plasman u el. ligu su rezultati koje zelimo (koga zabole za plejof jadrana gde nema sta da trazis u dve dobijene) ... Od toga naravno da nema nista dok je psiho tu, tako da je pametnije ici u ovakve neke projekte i stvarati neki telentovan kostur do nekih boljih vremena

Link to comment

+1 za roster, uz dobrog, iskusnijeg PF/C ovo moze da bude korisna sezona za nekoliko klinaca koji bi mogli da ostanu barem jos jednu/dve godine kasnije.

 

cak su i kakanj i djoko pokazali neke znake zivota u poslednjih par tekmi, pa ih mozda vredi istrpeti jos malo.

 

ubedljivo najgori dosad deluje muta, mozda mu je malo opravdanje sto je kratko s njima, ali da onako mlada ekipa deluje prilicno ravnodusno na skoro svakom mecu dosad je pre svega njegov problem. momci jednostavno ne deluju kao tim, ameri su u par navrata preskakali domace, onda vanja uzme loptu pa je ne da njima, neke naizgled sitnice, meni barem, dosad pokazuju da igraci (i trener) jos nisu kliknuli. moze problem da bude u nedostatku kvaliteta i medjusobnom nepoverenju, al' za odbranu npr imamo sasvim ok fizikalija, pa je igramo uzasno, gde je meni glavni razlog nedostatak energije, tj. katastrofalno los voljni momenat veceg dela tima.

 

uostalom, i sam novica je provukao neke od ovih stvari kroz vice intervju pre neki dan.

Link to comment

Slazem se, mutavi trenutno deluje previse lezerno, da ne kazem neozbiljno ... Posebno ako se uporedi sa Milojevicem, posto imaju slicne selekcije, tamo se definitivno na terenu vidi cvrsta ruka i tu svoju mladost koriste  na najbolji moguci nacin.  Ajd da sacekamo jos tih mesec dana (barem vremena imamo) i centra, pa da vidimo to njegovo mnogo bolje izdanje i krenemo da sudimo...

Link to comment

To ko ne zna Mutu, pa misli da bi mi izgledali drugacije da nije bio sa repkom, nego ovde. Opet bi mu sve treninge vodili pomocnici dok bi on ladio muda (kao sto odavno radi). On se samo pojavi za utakmice..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...