Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

potpisan samuels, kaže žurnal

 

Jos kad bi igro kao u Milanu kad je imo onu ludu frizuru... 

Inace mi kao da igramo filipinsku ligu, jos malo cemo dogurati do 250 poena, ali to je Muta, ko je i ocekivao drugo

Edited by Giggsy
Link to comment

juniori partizana su izgubili od mege danas, igrali su tadic i pecarski, obojica su bili ocajni.

 

pogledam sad statistiku i vidim da je imao 34 poena, 15 skokova i 6 asistencija. da nisam gledoa utakmicu pomislio bi da je pokidao, a on je bio dosta los.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

nadam se da nece, napadali su ga u piku sve vreme i punili. neveovatno kakva razlika izmedju statitike i onoga sto se videlo na terenu. doduse, nisam gledao prvu cetvrtinu gde je dao 11 poena (jedno 8-10 je dao na kraju kad je mega vec bila prelomila), ali bas je bio prosecan, nikakav ekstra kvalitet koji bi morao da pokaze protiv mege. mega ima nekoliko igraca koji vec sada deluju bolje od tadica.

Link to comment

to ništa ne znači.gomilanje igrača u megi.

bolje dati priliku jednom ili max dvojici,čak i nešto manje talentovanim

Edited by bradilko
Link to comment

....

In other news, zašto se Vuletić "uzjogunio" oko dolaska ovog Ostoje Mijailovića na čelo KK Partizan? Zar to nije ista naprednjačka klika? Ili se to naprednjaci kolju oko prevlasti u KK Partizan?

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=10&dd=14&nav_id=1314208

 

Evo ga i odgovor:

 

Spreman sam na razne udarce, ne samo iz FK Partizan

pre 12 minuta | mozzartsport.com, Informer

 

"Ne obazirem se na komentare iz fudbalskog kluba, moramo da skinemo drugi klub”, kaže Ostoja Mijailović, verovatno novi predsednik košarkaša Partizana

Fudbalski klub Partizan je preko Vladimira Vuletića rekao svoje - za njih Ostoja Mijailović ne može da bude predsednik košarkaške sekcije crno-belih jer se kao narodni poslanik nalazi u sukobu interesa. 

Ipak, prema navodima Informera, razlog sukoba između jedinog pretendenta na mesto predsednika KK i čelnika FK je činjenica da je Mijailović svojeveremeno podržao kandidaturu Nenada Bjekovića za predsednika Partizana.

Mijailović poručuje da se mnogo ne obazire na izjave pojedinih čelnika FK Partizan, uoči današnje sednice skupštine košarkaša na kojoj bi trebalo da bude izabran za čelnog čoveka.

“Ne obazirem se na komentare iz fudbalskog kluba, sada sam okrenut samo košarkaškom. Svako ima pravo da priča šta želi, a ja sam spreman na razne udare, ne samo iz FK Partizan. Svi smo svesni da je Partizan došao u ovu situaciju zato što je neki drugi klub zauzeo njegovu poziciju. Ako želimo da se vratimo na šampionski put, moramo da skinemo taj drugi klub”, poručio je Mijailović u izjavi za Informer.

Sednica Skupštine KK Partizan zakazana je za danas od 14 časova u hotelu Radison i biće to faktički samo promocija Ostoje Mijailovića na funkciju prvog čoveka jer drugih kandidata nema.

-----------------------------

Opet informer kao glavni izvor informacija. Ne vredi, izgleda da smo osuđeni na te gebels novine. Barem dok jašu ovi iz sns-a.

Link to comment

Ostoja je nedicevac.

 

Šta je onda to? Šta će Nedićevac u košarci gde nema para (zarade), već samo troškovi.

 

Jel to neko kao poslušništvo/dokazivanje? Nešto kao "Evo kako ja mogu da budem uspešan sportski radnik sa tuđim parama. Bolji nego Čović sa jedne strane ili Vuletić,Vučelić itd. sa druge fudbalske strane."

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...