Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako se pokaze sa Spartakom ne bih imao nista protiv da bude novi trener Partizana, jer nakon Spartaka kao solidnog KLS ucesnika sledeci stepenik je Partizan.Sada videcemo da li ce tim sa njim moci da obezbedi kontinuitet ucestvovanja u KLS zavrsnicama.

 

Jbga, ne kotiramo se vise tako visoko.

Link to comment

Dobar je Mile , jos kada umesto nesretnog Obrada dodje neki stameni i skocni centar(ne mora veca klasa od ovog iz Zelenika ili onog iz Mornara), bice to zanimljiva druzina za gledanje (barem meni)

 

p.s. Sto Pecarski nije ulazio ?

 

Link to comment

Obrad sinoc nije imao losu rolu, zaustavio je Odza i nismo toliko imali problema sa skokovima kada je on bio na parketu.Nisam znao da izlazi iz povrede, pa moguce i da to utice na njegove blede partije na pocetku sezone(a i pripremama) i sto je Djoko trenutno ispred njega.Mozda se to bude promenilo u toku sezone.Slabo sam gledao Bosnu letos, ali cim je kod Duleta odskakao mislio sam da moze u najmanju ruku da bude rotacioni igrac.

 

Slazem se sa tim da su nam skokovi jedan od gorucih problema, previse ofanzivnih skokova su sinoc dozvolili.

 

Generalno nisam zadovoljan pobedom i time sto nismo uspeli da se odlepimo od FMP-a, nije da nisu imali sansu da preokrenu stvar u svoju korist.Iako sam od starta znao da tesko da cemo da ponovimo proslu sezonu, ova sezona za sada podseca na Bozicevu.Ima tu razlika, ali nismo daleko od toga da vezemo par poraza i budemo blizu poslednjeg mesta.Zadar mora da dobijemo kako znamo i umemo.Koliko god nam je raspored bio naklonjen prosle sezone, ove sezone nam je vec tezak.Lakse ekipe na papiru nam dolaze u Pionir, dok gostujemo ekipama sa kojima smo znali da igramo tesno kod njih, a pritom i da izgubimo.

Link to comment

Nisam ispratio juce, kakav je bio Cakarevic?

Po statistici deluje da je igrao dobro.

Kliknuce u jednom trenutku ekipa, Muta je bio sa reprezentacijom, treba vremena da se neke stvari srede, sto on kaze morace da se "radi u hodu".
Ali ne treba biti nerealan, bice bolnih poraza.

Link to comment

Za mene je pravo iznenadjenje da je Stevanovic igrao, barem u sledecih par nedelja ne verujem da ce neko od trojca Stevanovic/Aranitovic/Tadic da dobija stalno minutazu na kasicicu.Jasno je da ce Ameri i Vanja da uzmu najvecu minutazu+Andric ce tu povremeno da iskoci i ne ostaje tu vise od 5-10 minuta po utakmici.Veca minutaza, ako ih bude krenuo kosgeterski ucinak.

 

Solidan je juce bio Cakarevic i u napadu mu se malo sta moze prigovoriti, ali je imao par brainfartova u odbrani i slabo je ispracivao igrace.Jedan od konstantnijih igraca u ova tri kola.Veoma zahvalan igrac i pozeljan za rotaciju.Ovde nisam bas citao, ali po meni na drugim mestima se nepotrebno pljuje i pre nego sto je sezona pocela.Covek je trenutno u ovakvom Partizanu jedan od vaznijih igraca, mada ce njegova uloga da bude marginalizovana kada se dovede novi igrac na 4/5.

 

Meni jeste krivo sto Miler nije barem pokusao da polozi loptu(po ceni banane) protiv Mornara zato sto je on trebao da bude taj koji ce da prelomi ili da nas ukopa.Stvorio je kredit u toku utakmice i nas najefikasniji igrac.Predvodio nas je do izjednacenja.Cakarevic se nasao tu u pogresno vreme, njemu generalno treba zameriti sut protiv MZT-a jer iako je delovalo rezonski da sutne nije on taj igrac koji treba da resava utakmice.Na nekom nivou ispod ABA lige, mozda da.Kada imas Amere koji imaju najvece plate, jedan od njih dvojice bi trebalo da preuzme odgovornost.

Link to comment

Obrad sinoc nije imao losu rolu, zaustavio je Odza i nismo toliko imali problema sa skokovima kada je on bio na parketu.Nisam znao da izlazi iz povrede, pa moguce i da to utice na njegove blede partije na pocetku sezone(a i pripremama) i sto je Djoko trenutno ispred njega.Mozda se to bude promenilo u toku sezone.Slabo sam gledao Bosnu letos, ali cim je kod Duleta odskakao mislio sam da moze u najmanju ruku da bude rotacioni igrac.

 

Slazem se sa tim da su nam skokovi jedan od gorucih problema, previse ofanzivnih skokova su sinoc dozvolili.

 

Generalno nisam zadovoljan pobedom i time sto nismo uspeli da se odlepimo od FMP-a, nije da nisu imali sansu da preokrenu stvar u svoju korist.Iako sam od starta znao da tesko da cemo da ponovimo proslu sezonu, ova sezona za sada podseca na Bozicevu.Ima tu razlika, ali nismo daleko od toga da vezemo par poraza i budemo blizu poslednjeg mesta.Zadar mora da dobijemo kako znamo i umemo.Koliko god nam je raspored bio naklonjen prosle sezone, ove sezone nam je vec tezak.Lakse ekipe na papiru nam dolaze u Pionir, dok gostujemo ekipama sa kojima smo znali da igramo tesno kod njih, a pritom i da izgubimo.

Ne znam na kog Obrada mislis ali ovaj nas poznatiji kao delija Kakanj je napravio tri licne za par minuta u prvoj cetvrtini i skoro sve je bilo faul-kos , a pet ukupno za devet minuta na parketu uz jedan skok i kos ...  Neka te svoje solidne role slobodno izvodi tamo gde je izvodio i prosle godine sto se mene tice ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...