Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni miler deluje kao basketas. Odlican ulaz i sut iz naskoka.

Organizaciju igre nemate. Sta uradite iz tranzicije to je to. Spolja jedino andric pogadja sve sto treba. Realno on je i najkonstantniji za sada... Gos bi bio bolji da se ne ocekuje da bude lider. Ovako puno divlja, pa cim ga stisnu krene da srlja... Cudi me sto muta bas slabo koristi pecarskog. Ajd da je neka konkurencija, al on mora ovde vise da igra...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

edit: Kako vam se cini Miler ?

meni je ostavio nekako podeljen utisak: odlican je atleta, jak, al' malo hendikepiran visinom. cini se da moze mnogo bolje u odbrani od pokazanog za ovih par tekmi (doduse, ceo tim izlgeda uzasno neuigrano po tom pitanju). danas je igrao keca veci deo meca i malo je to cudno izgledalo na momente, tj. vilijams nekako mnogo prirodnije to radi. imao je barem 3, 4 prodane lopte (po zvanicnoj statistici samo jednu, al' nema sanse da je tako bilo), par nerezonskih suteva, tri promasena bacanja, al' onda u poslednjoj cetvrtini uzme loptu, ne da nikome i bukvalno ubije ove - 3 ili 4 napada je sam odigrao sve i poentirao. mozda i najbolji potez izvede na kraju, gde navuce pola igraca mornara na sebe i ostavi cakara samog za sut za pobedu/prvo vodjstvo za nas na mecu, al ovaj promasi.

da dodam jos da ima cudnu tehniku/mehaniku suta - fino je pogadjao skok suteve s polu- distance, al' opet nekih par tezih promasaja s bacanja i air ball-ova iz igre su nekako pokvarila sveukupni utisak.

Link to comment

Moze miler da bude dosta koristan ako mu mute nadje pravu ulogu. Nije za prvog igraca ekipe, ali ima potencijala pogotovo kad se jos  malo uklopi s obzirom da je stigao poslednji. Takodje ako neko krene da nas bije, moze biti novi miloje unistitelj hemofarma. Najvaznije je uklopiti gossa, jer on za sada varira od sjaja do ocaja, juce tri licne na pocetku, onda ona iskljucujuca nebulozna pet minuta pre kraja... I naravno dovesti nekog ledzit igraca u reketu. Na kaknja ocigledno ne racuna mutavi, sto je dobro. 

Link to comment

Mogao bi Čanak u KKP na pozajmicu, a mutavi u tri lepe pičke materine

 

Dajmo Muti jos malo vremena, a i Canak da se uhoda kao glavni trener. Iz mog ugla rezultati u ovoj sezoni su irelevantni, samo da smo sto daleko od opstanka.Top4 se svakako nisam nadao.

 

Pre nego sto je Muta bio proglasen za trenera, zeleo sam naravno da Canak bude Dziletov naslednik.Pustimo da stvari idu svojim tokom, Canak jeste sigurno jedan od glavnih kandidata za sledeceg trenera.Nadajmo se da ce da ima rezultate sa Spartakom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...