Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad vise nema izgovora da se ne osvoje titule..

uvek mozemo da se vadimo na mutu  :lolol:

 

ako semjuelz bude upola spreman kao u barsi pre par i italiji prosle godine, a ne bude nekih tektonskih promena u drugim timovima: a) sve sem plej ofa aba je neuspeh, b) nema opravdanja da pecarski ne igra barem 10 minuta na svakom mecu.

Link to comment

Pecarski bi trebalo da dobije sansu na svakom mecu, a koliko ce minuta provesti, zavisi od toga kako se bude snasao. Glupo je drzati ga u igri dok protivnik eksploatise to sto on nije u stanju da igra odbranu..

Link to comment

Ozbiljan si oko borbe za titulu?

Zar nemaju zvezda, budućnost i cedevita bolje ekipe?

 

Davacemo po 120 poena u proseku. Nece znati sta ih je snaslo..

Link to comment
Ostoja Mijailović: Svu snagu usmeriću na Partizan
16.10.2017. | 15:14  >  15:18

Ostoja Mijailović dobio mandat da do petka izabere i predloži Upravni odbor, a onda će se u petak glasati i o predsedniku KK Partizan i o UO, koji je proširen na 18 članova.

kk-partizan.jpgFoto: MONDO/Ivan Bogunović
2
A- A A+

Ostoja Mijailović je na putu da postane predsednik KK Partizan, umesto Nikole Pekovićakoji je u junu napustio tu funkciju. 

Na Skupštini kluba, Mijailović je dobio mandat da do petka izabere i predloži Upravni odbor, a onda će se u petak glasati i o predsedniku KK Partizan i o UO, koji je proširen na 18 članova.

"Nisam čovek koji skače za prvom loptom. Danas sam shvatio da ljudi u klubu žele moj dolazak i novi sistem rada", rekao je Mijailović.
 

 

Da li će uneti novac u klub?

"Novac treba da dođe kao posledica našeg rada. Ako budemo radili kao do sada, kao što radi većina klubova u Srbiji, onda neće biti ni novca".

Stari UO brojao je 13 članova, novi će imati 18+1, a to je predsednik. 

"Imamo nekoliko spremnih ugovora za sponzorstvo, ali jako je bitno kako ćemo taj novac da plasiramo. Od novca koji uđe u klub treba da pravimo višak novca, kojim ćemo servisirati postojeće obaveze".
 

 

Prokomentarisao je i istupanje potpredsednika FK Partizan Vladimira Vuletića, koji se usprotivio izboru Mijailovića na čelnu funkciju u KK Partizan.

"Bio sam deo Uprave FK Partizan i svi znaju kako smo se razišli. Meni je potrebna podrška u strukturama KK Partizan, a nju sam dobio. Fudbalski klub ne bih komentarisao, ni pozitivno ni negativno. Samo bih mogao da nanesem štetu klubu koji je već na ivici propasti".

O treneru Miroslavu Muti Nikoliću...

"Nikolić ima moju punu podršku. Pričali smo i sa našim uvaženim kapitenom o stanju u ekipi. Suština je da moramo svi zajedno da radimo za bolje rezultate u budućnosti".

Na kraju se potpredsednik Milan Iskrin, zajedno sa Mijailovićem, zahvalio bivšem predsedniku Nikoli Pekoviću na urađenom u teškom periodu.
 
"Ja sam samo mašinovođa, ali ne mogu ništa da uradim sam, treba da budemo tim. Što se mog angažmana tiče, tu neće biti radnog vremena. Ja ni u svojoj firmi ne sedim u kancelariji osam sati. Sve svoje vreme, na svakom mestu gde se budem nalazio, posvetiću Partizanu", obećanje je Ostoje Mijailovića, 38-godišnjeg biznismena iz Čačka, koji je po zanimanju ekonomista.

Mijailović je sportskoj javnosti poznat po učešću u radu nekadašnje uprave fudbalskog kluba, ali je posle rascepa u rukovodstvu kluba iz Humske stao na stranu "pobunjenika", koju je predvodio Nenad Bjeković.

Disciplinska komisija FK Partizan je 2016. godine isključila iz članstva u klubu Ostoju Mijailovićazbog toga što je 8. aprila te godine bio na sednici Skupštine Zajednice Superlige u svojstvu predstavnika FK Borac iz Čačka, i čak je kao takav izabran u Izvršni odbor Zajednice, iako je prema obrazloženju odluke, član FK Partizan i član UO u ostavci. 

Još je u sećanju i sednica Skupštine FK Partizan od 24. maja 2016. godine koja se pretvorila u cirkus, a na kojoj nije bio dozvoljen ulaz tada isključen Mijailoviću.

 
 
Link to comment

38godisnji biznismen iz prislonice:D procvetace kk partizan uz njega

a vidi se da ga zivot nije mazio, po fotografijama izgleda kao da je 50ta iza njega

 

MIsliš, potonuće još više

Link to comment

nadam se da nece, napadali su ga u piku sve vreme i punili. neveovatno kakva razlika izmedju statitike i onoga sto se videlo na terenu. doduse, nisam gledao prvu cetvrtinu gde je dao 11 poena (jedno 8-10 je dao na kraju kad je mega vec bila prelomila), ali bas je bio prosecan, nikakav ekstra kvalitet koji bi morao da pokaze protiv mege. mega ima nekoliko igraca koji vec sada deluju bolje od tadica.

ajde za tadica i da razumem, al sad citam da je pecarski imao indeks 51 - kakve gluposti je morao da uradi da ti se toliko ne svidi?

ok, odbrana je problem, mali jos nema 18 godina, tako da se to da nauciti, sta jos?

Link to comment

sto ne naucis tog sa tvog avatara da igra odbranu?! problem je sto svi znaju da mogu da ga buse u piku, narocito je jasno to ovima iz mege tako da su ga sve vreme busili, iz akcije u akciju. nije problem da li se on meni svidja kao igrac, gledao sam ga milion puta do sada, vec to sto na ovoj konkretnoj utkamici nije delovao kao igrac koji moze da napravi neku razliku u napadu, da iskreira nesto. mislim, nije to samo moj utisak, isti utisak dele skoro svi treneri koji su gledali utakmicu. mada, ruku na srce, zaboravio sam da je on tek stigao iz zadra.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...