Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bio je zver pre par godina u Armaniju(kada su bili nadomak final foura),sta se posle izdesavala sa njim nisam bas najbolje ispratio ... Jak kao tenk , fali tu visine i skocnosti ali za ovaj sastav je naravno mega pojacanje

 

Jel to bese ona sezona kada su izgubili onu legendarnu seriju protiv Makabija?

Link to comment

Da,nesrecno izgubili prvu utakmicu i prednost domaceg terenea a posle je Makabi i osvojio titulu ( mi ih tukli u Areni u top 16 :fantom:  ) ....

Edited by Geo
Link to comment

Da, imali su dobijenu utakmicu i otisli u produzetak i pukli. Zajeban je bio Makabi te godine, mislim jaci nego onda kad smo ih mi izbacili

 

Cekaj, zar nije Makabi te godine izgubio u finalu od Paoa?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ma ne, dobili prejaki CSK-a u polufinalu (odnosno ovi se samoubili ), opet ludackom nekom serijom u zadnjoj cevrtini i kosem Rajsa u zadnjim sekundama posle osvojene lopte  ... Posle rutinski puni samopuzdanja dobili Reral u finalu

 

 

edit: U stvari, rutinski je bio samo produzetak sa Realom ...  :happy:

Edited by Geo
Link to comment

Muta najavio da ce pustiti uglavnom mlade igrace da igraju protiv albe u gostima, u prvom kolu evrokupa.

Kaze da je utakmica koja sledi posle nje prioritet - zadar u aba ligi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne znam na kog Obrada mislis ali ovaj nas poznatiji kao delija Kakanj je napravio tri licne za par minuta u prvoj cetvrtini i skoro sve je bilo faul-kos , a pet ukupno za devet minuta na parketu uz jedan skok i kos ...  Neka te svoje solidne role slobodno izvodi tamo gde je izvodio i prosle godine sto se mene tice ...

 

Ja sam samo naglasio da mozda u odredjenom delu sezone uzme vecu minutazu od Salica.Nista to nije vise od rezervnog centra.A ni ti ni ja nismo znali da izlazi iz povrede i da nije u punom kapacitetu kao sto je recimo sada Salic.Ovo je ipak za njega veliki skok, bio je i za Vrapca kada je dosao pre dve godine isto iz bosanske lige.

 

On je kalibar za ABA ligu, mi smo po budzetu ove sezone u top4(eventualno peti) i imao bi u slabijim ekipama vecu minutazu.

 

Samarda je najavio Ima Jedan Tim na fb, on ne gresi cesto i bio mi je u ove dve godine jedan od pouzdanijih izvora.

Link to comment

Na fb je on, moze da se vidi da pise u muskom rodu.

 

Dok na twitteru je ona i nju ne citam zato sto je masila par puta, ne poklapaju im se bas izvori.

 

Imao sam slicnu raspravu sa jos par likova i na kraju smo dosli do gorenavedenog zakljucka.

 

 

 

Iz privatnih razloga nisam bio u mogućnosti da vodim stranicu u prethodnom periodu. Vraćamo se aktivnostima!
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...