Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne secam se kada sam vece drvo gledao u kkp od Salica...pa njegova odbrana je plac majke bozije...znao sam da je u odbrani pnr vise no katastrofalan, ali danas je podigao lestvicu...Zoric ga urnise...cim su Novica i Gagic otisli na klupu, odbrana nam se raspala...Cibona ide na odmor sa 4 razlike

Link to comment
37 minutes ago, 1n54jd3r said:

ne secam se kada sam vece drvo gledao u kkp od Salica...pa njegova odbrana je plac majke bozije...znao sam da je u odbrani pnr vise no katastrofalan, ali danas je podigao lestvicu...Zoric ga urnise...cim su Novica i Gagic otisli na klupu, odbrana nam se raspala...Cibona ide na odmor sa 4 razlike

zaboravio si vanju u odbrani - marko tomas mu se posrao posred glave u prvom poluvremenu.

Link to comment

Vecina problema u odbrani krece od pnr gde centri izlaze previse visoko a sporo rotiraju i vracaju se u odbranu...onda dok se dogovore ko ce koga da cuva pa dok izmenjaju da ne bude missmatch, Cibona ima uvek nekoga ko je sam kao duh

Link to comment

Cibona prestala da pogađa ono što je pogađala u prvom poluvremenu, mi sa malo više Gagića i malo manje Šalića na terenu = pobeda.

Pokidali smo ih u reketu. Brutalna Novicina partija.

Si i Von da pohvataju kretnje u odbrani i akcije u napadu, da ovaj drugi počne da pogađa za 3 kada je sam... biće to OK.

Link to comment
8 minutes ago, Mark Rothko said:

da ovaj drugi počne da pogađa za 3 kada je sam... biće to OK.

 

Na osnovu onoga što sam vidio ne bih bio toliko siguran. U Arisu je recimo bio na 21%.

 

Link to comment
50 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Tuga je da je Novica i u ovom stanju ubedljivo najbolja četvorka u takmičenju.

To stanje deluje dosta bolje no pre godinu dana...

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...