Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

22 minutes ago, mozzer said:

stoga za KK Partizan je trenutno resenje ili da se ukine/ rasformira ili da se dugovi rese na neki slican nacin na koji je to uradjeno u KK CZ ili Ciboni npr. Sledeci korak bi bio da se onda obezbedi stabilan izvor finansiranja za naredni period. I to sve da bi se igrala ABA/ Eurocup/ mozda Evroliga nekada - sa gubitkom. Mislim da ce i KK CZ uskoro izaci sa nekim vecim dugom jer je kosarka neprofitabilna kako je postavljena u Evropi, Klubovi rade sa minusom koji moraju da se nadoknade iz drugih izvora od standardne zarade klubova kakve imaju fudbalski klubovi u Evropi npr ili kosarka u NBA/ Kini itd.

 

Znaci u KK Partizan jos nije uradjen nikakav reset, nikakav ozbiljan reset.

 

 

Sve to piši propalo dok je Vrhovni Zvezdaš na vlasti.

 

 

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Filozof manijak said:

 

 

Sve to piši propalo dok je Vrhovni Zvezdaš na vlasti.

 

 

Znam, naravno, ali isto to se odnosi i na KK CZ. Njima su ocistili dugove svi znamo na koji nacin ali siguran sam da svake EL sezone ponovo rade sa minusom i povecavaju dug, To nije odrzivi model.

 

Za ovo da, naravno, dok neko sa vrha ne odluci da se ovo resetuje nista. Mozda Goran Grbovic? :)

Link to comment

NIje održivi model, ali kod nas fercera (pričam za Zvezdu). KKP ne bi trebalo da se ugleda na njih, nego da fura svojim putem, Moj stav je da se ode u beton ligu, saniraju dugovi i onda lagano ispočetka. Nešto kao Rendžers u Škotskoj. Dok je ovakva konstelacija snaga na vlasti bićemo samo statisti za Ćokijeve bahanalije, Stoga, bolje je iskoristiti ovaj period za reset, nego uzalud se trošiti bez ikakvih rezultata, i bez dugoročne perspektive.

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

NIje održivi model, ali kod nas fercera (pričam za Zvezdu). KKP ne bi trebalo da se ugleda na njih, nego da fura svojim putem, Moj stav je da se ode u beton ligu, saniraju dugovi i onda lagano ispočetka. Nešto kao Rendžers u Škotskoj. Dok je ovakva konstelacija snaga na vlasti bićemo samo statisti za Ćokijeve bahanalije, Stoga, bolje je iskoristiti ovaj period za reset, nego uzalud se trošiti bez ikakvih rezultata, i bez dugoročne perspektive.

Pa da, to je jedno resenje slazem se potpuno - svakako mnogo bolje nego ovo sto imamo. Drugo resenje je da se nadje realan izvor finansiranja/ investitor koji zeli i hoce da finansira u KK Partizan, a za to je preduslov da se sredi situacija sa dugovima na ovaj ili onaj nacin. Ovaj dug prema Ekspo Banci (Marfin) zaista nije realan.

 

Ja sam cuo, relativno provereno, da su letos knjige KK Partizan gledali Zeka i Andrej Jovanovic ali su odlucili da za sada ne ulaze u Klub (i zbog duga i zbog situacije sa vlastima). Koliko znam Zeka je postao neki funkcioner u ZKK Partizan. I OK Srbije.

Link to comment

To nam je što nam je. Voleo bih i ja da druga solucija zaživi....

 Znam samo da me trenutna dešavanja u KKP-u ne dotiču uopšte, od kako su izašli na teren noseći majice sa likom onog ubijenog dilera, i dok je ova bratija u upravi. 

Link to comment
27 minutes ago, Filozof manijak said:

 

 

Sve to piši propalo dok je Vrhovni Zvezdaš na vlasti.

 

 

 

A kako uprkos Vrhovnom Zvezdasu uspevamo da budemo prvaci u fudbalu, iako sam ubedjen da Vrhunskog Zvezdasa fudbal interesuje mnogo vise nego kosarka?

Link to comment
9 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

A kako uprkos Vrhovnom Zvezdasu uspevamo da budemo prvaci u fudbalu, iako sam ubedjen da Vrhunskog Zvezdasa fudbal interesuje mnogo vise nego kosarka?

 

Mislim da grešiš, tj.mislim da ga (emotivno, sportski) košarka mnogo više interesuje nego fudbal.

Cenim da ga fudbal više interesuje poslovno & monetarno, sa sve navijačkim grupama u pozadini.

Link to comment
14 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

A kako uprkos Vrhovnom Zvezdasu uspevamo da budemo prvaci u fudbalu, iako sam ubedjen da Vrhunskog Zvezdasa fudbal interesuje mnogo vise nego kosarka?

To zna samo Grof :)

 

Salim se malo, ali - nije ista uprava u FK Partizan i KK Partizan. Opet, po nekim saznanjima koje imam, Ostojic koji je u KK je povezan sa Nedicima.... to je ona druga struja sa kojom je sadasnja Uprava u FK (koja je meni daleko bolja, profesionalnija i da ne kazem - pametnija od ove u KK) imala obracun prosle i jos vise pretprosle godine i ovi su pobedili (Vazura, za koga sam takodje cuo da je povezan sa Zekom itd).

 

U KK je poprilican haos trenutno...

Link to comment
16 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Mislim da grešiš, tj.mislim da ga (emotivno, sportski) košarka mnogo više interesuje nego fudbal.

Cenim da ga fudbal više interesuje poslovno & monetarno, sa sve navijačkim grupama u pozadini.

 

:ziga:

Link to comment

Manijace, najgori si patkometar. Mozzer ti objasnjava kako je kosarka neprofitabilan sport i kako ce i Zvezda uprkos podrsci drzave izaci sa solidnim minusom kad se podvuce crta, a ti na to odgovaras - boli me k, kad ode Vucic, drzava nek ulaze u nas, a oni nek budu statisti... :Hail:

Link to comment

Pa naravno, da nećemo možda kojim slučajem početi da poslujemo finansisjki odgovorno, svašta 

Prepisaćemo vaš recept, samo da prođe ovaj picoderski zulum :thumbsup:

Link to comment
 
Mislim da grešiš, tj.mislim da ga (emotivno, sportski) košarka mnogo više interesuje nego fudbal.
Cenim da ga fudbal više interesuje poslovno & monetarno, sa sve navijačkim grupama u pozadini.

Toliko mu je bitna kosarka da je odlucio da rasturi Zvezdin proslogodisnji tim pred F4 u Beogradu.
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...