Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Volio bih da dijelim tvoju mogućnost da ih sve tako pošaljem u kurac, ali oni jebu nas i naš su problem, komplet SNS. Ne možeš više ni veš prostirati da se oni ne miješaju u to. Ko bakterije su. Gljivice, možda je još bolje poređenje. 

Link to comment
21 minutes ago, James Marshall said:

Volio bih da dijelim tvoju mogućnost da ih sve tako pošaljem u kurac, ali oni jebu nas i naš su problem, komplet SNS. Ne možeš više ni veš prostirati da se oni ne miješaju u to. Ko bakterije su. Gljivice, možda je još bolje poređenje. 

 

Tvoj stav je sasvim legitiman i podržavam ga. Naravno da me nervira što se jedan bivši košarkaš Partizana gura među tu stoku naprednjačku, ali trudim se da se ne obazirem mnogo na to. Kad već pričamo o tome, pretpostavljam da je razlog što traži neko uhlebljenje među tom stokom je da nije uspeo nigde da se ugura, ni u KSS, ni u Partizan pa eto, nada se da će mu ovaj diktator dodeliti nešto pri Partizanu/KSS posle izbora.

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

 pretpostavljam da je razlog što traži neko uhlebljenje među tom stokom je da nije uspeo nigde da se ugura, ni u KSS, ni u Partizan pa eto, nada se da će mu ovaj diktator dodeliti nešto pri Partizanu/KSS posle izbora.

Bas tako. To je to.

Link to comment

kad je jedna biki posrnula,čedaj i pola demokratske stranke.. šta zameriti jednom grbi koji se bori za koricu leba?

ne trebaju nam ni ovi što su sad u klubu a ne još i on.trener nije,para nema..

svaka čast karođorđe!!

sila te ne napušta kad je partizan u pitanju..

Edited by bradilko
Link to comment

Ne znam šta se opterećujete tim Grbovićem pored Pekovića? Meni se on gadi. Pristao da bude predsednik Partizana zbog svojih građevinskih kombinacija po zlatiboru da mu ne propadnu. Ništa za nas nije učinio a mogao je. Boli ga dupe za nas. Plus se druži sa onim narkobosovima, zemljacima. E on me je razočarao, a ne Grba koji nema filera u džepu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...