Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, BlackGeorge said:

Ne znam šta se opterećujete tim Grbovićem pored Pekovića? Meni se on gadi. Pristao da bude predsednik Partizana zbog svojih građevinskih kombinacija po zlatiboru da mu ne propadnu. Ništa za nas nije učinio a mogao je. Boli ga dupe za nas. Plus se druži sa onim narkobosovima, zemljacima. E on me je razočarao, a ne Grba koji nema filera u džepu.

 

Jbga meni je Grba bio omiljeni lik (uz Pecarskog) kad sam pocinjao da volim kosarku. I razne njegove gluposti sam nekako ignorisao i zeleo da pamtim onog Grbu koji puni trojkama redom... al ovo sad je ipak previse. Nek se nosi u 3pm.

 

Pekovic je grobarcina, ali je uvek bio glupander. Ekipa sa kojom se druzi najbolje pokazuje njegovu, pre svega, inteligenciju... Dobro, nije ni Grba Ajsntajn, ali za Nikolu jeste.

Link to comment
7 hours ago, bradilko said:

kad je jedna biki posrnula,čedaj i pola demokratske stranke.. šta zameriti jednom grbi koji se bori za koricu leba?

ne trebaju nam ni ovi što su sad u klubu a ne još i on.trener nije,para nema..

svaka čast karođorđe!!

sila te ne napušta kad je partizan u pitanju..

Pa jebe mi se najstrašnije i za biki i za čedaja i za demokratsku. Grba je jedan od par heroja iz detinjstva. Naravno da više pogađa nego izdaja gorepomenutih.

Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

Ne znam šta se opterećujete tim Grbovićem pored Pekovića? Meni se on gadi. Pristao da bude predsednik Partizana zbog svojih građevinskih kombinacija po zlatiboru da mu ne propadnu. Ništa za nas nije učinio a mogao je. Boli ga dupe za nas. Plus se druži sa onim narkobosovima, zemljacima. E on me je razočarao, a ne Grba koji nema filera u džepu.

 

Nista nisi pogresio, on je jos gora bagra. Ne znam samo dokle vise da se secamo trojki i zakucavanja protiv Panathinaikosa, vise 

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...