Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

3 hours ago, Milogled Bluff said:

Daklem, jedinstven slucaj u istoriji kluba da se u januaru okrecemo obavezama u sledecoj sezoni

Izuzetna prilika za rasciscavanje tima od svih Andrica, Marinkovica i sl... ako ce da prave ozbiljnu ekipu Salici i sl. ne bi trebali ni da se pominju...

 

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 hours ago, Milogled Bluff said:

Daklem, jedinstven slucaj u istoriji kluba da se u januaru okrecemo obavezama u sledecoj sezoni

 

cirkus od kluba smo postali a zna se i zašto

Link to comment

Umro Miketa Djuric, bivši igrac i predsednik. Mislim da je bio na svakoj utakmici od kada ja pratim KKP.. Stariji kazu da je dosta davao klubu tokom celog zivota.

 

Slava mu i hvala.

Link to comment
8 hours ago, bradilko said:

 

cirkus od kluba smo postali a zna se i zašto

 

Zbog PSDa i trenera mu koji su klub srozali na nivo da ga sns govna mogu karati kako im se cefne.

Link to comment

Gledao sam I poluvreme i deff zakljucio - dok su Marinkovic i Salic (plus Andric) u timu ne gledam ni minut. Sramota ako oni dobijaju bilo kakav novac za ono.

 

Zasto su dovodili ovu dvojicu igraca - verovatno menadzerske kombinacije.

 

Ne moze Canak ovo, vec sada treba razmisljati ko za iducu sezonu. Dzikic doktor kosarke.

 

Preduslov za sve je - sredjivanje duga ako je to moguce (ili ukidanje kluba) i da klub vode oni koji zaista zele da pomognu Partizanu.

Link to comment

Jbg, makar da vam ostatak tima igra sa pola ili 1/4 energije ko što igra Novica pa i ajde...Onaj Šalić je :ph34r:...kojim kanalima je on završio kao startni centar da ga jbm...

Link to comment
7 hours ago, Timmy said:

 

Zbog PSDa i trenera mu koji su klub srozali na nivo da ga sns govna mogu karati kako im se cefne.

Upravo tako. Da je Partizan jak, ne bi Vučić ništa tu mogao.

Link to comment
8 hours ago, mozzer said:

Gledao sam I poluvreme i deff zakljucio - dok su Marinkovic i Salic (plus Andric) u timu ne gledam ni minut. Sramota ako oni dobijaju bilo kakav novac za ono.

 

Zasto su dovodili ovu dvojicu igraca - verovatno menadzerske kombinacije.

 

Ne moze Canak ovo, vec sada treba razmisljati ko za iducu sezonu. Dzikic doktor kosarke.

 

Preduslov za sve je - sredjivanje duga ako je to moguce (ili ukidanje kluba) i da klub vode oni koji zaista zele da pomognu Partizanu.

Pitas se zasto su dovodili najtalentovanijeg juniora iz svoje skole i cenis da je menadzerski igrac (koji kurac ta floskula uopste znaci) dok ti je sasvim ok da u timu igraju dva otpatka iz raspale grcke lige?! Dabogda nas Ostoja i Canak vodili 50 godina.

Link to comment

Ne, ne, nisi razumeo.

 

Ne svidja mi se ova uprava nikako, manje vise ne znaju sta rade. Ne svidja mi se ni Canak iskreno. Ne svidjaju mi se ni igraci. Ni Marinkovic ni Andric ni Salic.  Dvojicu igraca koje sam pomenuo mislio sam na ovu dvojicu koje su poslednje doveli. Da ih neko pita sto su ih dovodili ne bi znali da objasne.

 

Dakle potreban je potpuni reset. Until then kod mene na mute.... 

Link to comment
9 hours ago, MiddleClass said:

@mozzer

 

Koliko jos tih reseta? Pitam za druga...

Pa zna se da je kosarka neprofitablian sport u Evropi (moje misljenje zbog lose postavljenog sistema evropskih takmicenja koja ne garantuju nikakvu vecu zaradu klubovima, sto se odrazava na visinu transfera itd itd itd), stoga za KK Partizan je trenutno resenje ili da se ukine/ rasformira ili da se dugovi rese na neki slican nacin na koji je to uradjeno u KK CZ ili Ciboni npr. Sledeci korak bi bio da se onda obezbedi stabilan izvor finansiranja za naredni period. I to sve da bi se igrala ABA/ Eurocup/ mozda Evroliga nekada - sa gubitkom. Mislim da ce i KK CZ uskoro izaci sa nekim vecim dugom jer je kosarka neprofitabilna kako je postavljena u Evropi, Klubovi rade sa minusom koji moraju da se nadoknade iz drugih izvora od standardne zarade klubova kakve imaju fudbalski klubovi u Evropi npr ili kosarka u NBA/ Kini itd.

 

Znaci u KK Partizan jos nije uradjen nikakav reset, nikakav ozbiljan reset.

 

Plus Uprava plus Strucni stab plus igraci. Dosta ozbiljan posao....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...