Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gos je zapravo bio loš, dosta je promašivao i generalno previše drži loptu u rukama. Ko god je očekivao da će tranzicija posle Mutine košarke ići glatko, prevario se.

Link to comment

'ajde neko malo i da brani gagica: mi sa njim u odbrani izgledamo kao sasvim pristojan tim. za djoka je hakeem licno.

imali smo par puta po 5 praznih minuta u napadu, mucili se s njihovom zonom, al' pre svega zbog premorenosti igraca - canak veceras koristio samo sedmoricu, gde je plej odigrao skoro ceo mec, do neke njihove sjajne odbrani. uzasno los sut smo imali, i to dobrim delom iz potpuno otvorenih pozicija, gde je andric, standardno bio najgori, uz pajtosa mu marinkovica.

novica je jedini pravi igrac i takmicar u ovom timu, aranitovic to moze da postane, goss je dobar igrac, ima potencijal da bude znatno bolji, ali neku takmicarsku vatru u njemu ne vidim. gagic je barem takmicar, gavrilovic isto tu negde, svi ostali, s mozda izuzetkom cakarevica, su blago receno - problematicni. i sta onda da ocekujemo - igrac mora da ima jednu od ove dve nazovi-komponente, a mi u kompletnom timu imamo samo jednog kompletnog, par polovicnih i ostatak, nazalost skoro-nikakvih.

ako canak, s ovim cime raspolaze, izvuce plej of aba, videcu ga kao sasvim pristojnog trenera.

 

Link to comment
On 1/13/2018 at 6:42 PM, Goranz said:

Neko rasipa a neko domaćinskim poslovanjem ostvaruje rezultate uprkos najmanjem budžetu u ovom kvadrantu.

 

Pa sta se drugo moze ocekivati od domacina ovogodisnjeg Fajnal foura

Link to comment
13 hours ago, Nebojsa said:

'ajde neko malo i da brani gagica: mi sa njim u odbrani izgledamo kao sasvim pristojan tim. za djoka je hakeem licno.

 

ako canak, s ovim cime raspolaze, izvuce plej of aba, videcu ga kao sasvim pristojnog trenera.

 

Za Gagica +1,000 - Olajuwon LICNO za simpaticnog Shalanciunasa... mada mi to sada vise i nije smesan nadimak za njega, nekako mi je tuzno kada se on pomene (slicno kao Andric recimo, a i Marinkovic je tu negde)...

 

+2,000 za Canka... neka pokusa...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...