Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svako ko zna da prevede loptu i kako-tako ubaci u koš nam je značajan. Mi do kraja ABA lige nećemo dobiti nikoga na ovakav roster ako ostanemo bez Milera.

U našoj ligi eventualno pobedimo nekog iz KLS, ali teška priča da se plasiramo dogodine u ABA. Jedino neka divlja karta.

Link to comment
57 minutes ago, Mark Rothko said:

Svako ko zna da prevede loptu i kako-tako ubaci u koš nam je značajan. Mi do kraja ABA lige nećemo dobiti nikoga na ovakav roster ako ostanemo bez Milera.

U našoj ligi eventualno pobedimo nekog iz KLS, ali teška priča da se plasiramo dogodine u ABA. Jedino neka divlja karta.

Tako je. Ekipa nam je već u startu užasno selektirana tako da odlaskom Milera nećemo početi da igramo bolju odbranu. Ima tu mnogo "Milera" pored njega samog koji igraju lošu odbranu kao i on. Ali nemamo mnogo igrača koji drže poene u rukama. I da ode nemamo koga da dovedemo da iole valja. Uostalom imamo Marinkovića koji je još gori od Milera u odbrani pa se to precutkuje. Odrediti mu odgovarajuću minutažu, 10-12 minuta po utakmici i na treninzima ga naučiti da odigra kakvu-takvu odbranu.

 

Evo i dokaza da može i taj jadni Miler nešto pametno da odigra:

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Se zezas? Vareze je jedan od najvecih evropskih klubova koliko smo i mi, po pitanju tradicije, trofeja i igraca koje su izneli na scenu. Ali oni su trenutno buljson (koliko i mi), ne znam sta mozemo da dobijemo ovom saradnjom.

Link to comment
Quote

Na pomolu saradnja sa Varezeom (bivši Injis) jednim od bivših najvećih evropskih klubova...

 

Izostavio je najbitniju reč koja je i dovela do saradnje.

Link to comment

Koliko mi moje površno znanje italijanskog omogućuje da razumijem, ovo su dvije vijesti.

 

Prva je saradnja Varezea i Partizana, tj. omladinskih sektora.

 

Druga je da ova firma Prealpina investira u klub, i to progresivno, po ovim ciframa, investicije mogu dostići ove cifre. 

Link to comment
27 minutes ago, James Marshall said:

Koliko mi moje površno znanje italijanskog omogućuje da razumijem, ovo su dvije vijesti.

 

Prva je saradnja Varezea i Partizana, tj. omladinskih sektora.

 

Druga je da ova firma Prealpina investira u klub, i to progresivno, po ovim ciframa, investicije mogu dostići ove cifre. 

 

 

To.

 

3 hours ago, goofs said:

Se zezas? Vareze je jedan od najvecih evropskih klubova koliko smo i mi, po pitanju tradicije, trofeja i igraca koje su izneli na scenu. Ali oni su trenutno buljson (koliko i mi), ne znam sta mozemo da dobijemo ovom saradnjom.

 

 

Šta je problem... to što je evropski velikan ili što je saradnja omladinskih selekcija?

Link to comment
39 minutes ago, Apollo Creed said:

Izgleda postajete filijala Varezea...i kupuju vam neku teretanu...ili vi njima...:fantom:

Niko ne može Partizanu da uskrati pravo da se zove Vareze.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...