Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, copkillah said:

Kimi vs janjičari

 

A u kojoj je bese iteraciji kimi napustio jug?

(kk partizan je toliko beznadezan ovih godina da je i ajkulin mali osvezenje...)

Link to comment

Vrabac koji je prosle godine igrao za KK Partizan koo Dzileta nasao novi Klub - posto se nije najbolje snašao na Tenerifama, morao je da potraži novi klub - presao je u nemackog drugoligasa Hamburg koji je trenutno na šestoj poziciji na tabeli

Eto...

Link to comment

vrabac bio na tenerifama? skupljao kokos tamo oli?

 

lm, pobeda na zadrom, ucvrstila partizan na cetvrtoj poziciji, jos kad se vrati cakar i sa jankovicem, mozete legit da napadnete trece mesto.. :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Došla neka unosna ponuda od turskog gazijentepa za Patrika Milera , pišu novosti.

uff!

gde njega

koša nećemo davati bez njega

dao bih im vanju i kaknja i šaljivića za iste pare

Link to comment

Najbolje da to tako ide, stigla unosna ponuda pa za to prvi saznaju Novosti. A zapravo u klubu daju mig menadžeru da će ga prodati za dinar više od onog za šta su ga kupili.

Nisam pametan oko ovoga, Čanak izgleda hoće sve iz početka a mi nemamo vremena za to.

Link to comment
15 hours ago, keitel said:

Nisam pametan oko ovoga, Čanak izgleda hoće sve iz početka a mi nemamo vremena za to.

Meni je decko jako simpatican i sve kako igra, ali definitivno ne igra odbranu i ne moze da se gradi timska igra u odbrani sa njim. Ako je dobra ponuda onda je ovo dobar potez. Ova sezona je izgubljena, treba poceti sa, naravno, ozbiljnim i vrednim radom, da narednu docekamo sa ozbiljnim ciljevima. Sve to pod uslovom da to ima ko u Klubu da razmislja i planira. Procitao sam Kecmanov intervju, ok za mene.

 

@bradilko I meni bas bas drago za Peru Bozica. Legenda.

Link to comment
8 minutes ago, mozzer said:

Meni je decko jako simpatican i sve kako igra, ali definitivno ne igra odbranu i ne moze da se gradi timska igra u odbrani sa njim. Ako je dobra ponuda onda je ovo dobar potez. Ova sezona je izgubljena, treba poceti sa, naravno, ozbiljnim i vrednim radom, da narednu docekamo sa ozbiljnim ciljevima. Sve to pod uslovom da to ima ko u Klubu da razmislja i planira. Procitao sam Kecmanov intervju, ok za mene.

 

@bradilko I meni bas bas drago za Peru Bozica. Legenda.

 

O eto nas...na onom mestu gde su drugi bili, onda kada su bili meta podsmeha

Link to comment
15 minutes ago, SNARC said:

 

O eto nas...na onom mestu gde su drugi bili, onda kada su bili meta podsmeha

Pa sta da radimo kada je kod nas sve vezano za politiku. Jasno je da ako nema politicke volje da se KK Partizan oporavi da od toga nece biti nista. Ali evo vec... treca sezona u potpunom rasulu (prethodne dve je spasao Dzikic licno da izgleda da se kao takmicimo), ovu smo opet bez takmicarskih ambicija... dok ne rese to pitanje duga i ako uopste mogu da ga rese i ako uopste ima ko hoce i moze (da ne kazem sme) da ga resava... mislim sve je jasno nema sta da se pise na tu temu. Da dobijemo cetvrtinu para koje dobije FK CZ i eto nas u takmicarskom pogonu, nije to tako tesko, ali to treba neko da odluci i aminuje... samo politicka volja...

 

A do tada... neka vuku pametne poteze koliko mogu, Canak-Kecman mi definitivno deluje bolje od Nikolic-Todoric... i tako...

 

Edit: Svakako je pravljeno mnogo gresaka nakon F4 perioda i svakako da za to mora da se plati cena...

Edited by mozzer
Link to comment
39 minutes ago, mozzer said:

Meni je decko jako simpatican i sve kako igra, ali definitivno ne igra odbranu i ne moze da se gradi timska igra u odbrani sa njim. Ako je dobra ponuda onda je ovo dobar potez. Ova sezona je izgubljena, treba poceti sa, naravno, ozbiljnim i vrednim radom, da narednu docekamo sa ozbiljnim ciljevima. Sve to pod uslovom da to ima ko u Klubu da razmislja i planira. Procitao sam Kecmanov intervju, ok za mene.

 

@bradilko I meni bas bas drago za Peru Bozica. Legenda.

 

E baš zato što je situacija takva ja nisam za prodaju. To što ćemo mi uzeti nekih 200-300k nam baš ništa ne znači, kad nam se dug samo gomila i stiže  do 7 miliona.Smucilo mi se ovo tumbanje tima. Prodaja-kupovina. Dosta. Imaš to što imaš i vozi. Taj Miler ima sve fizičke predispozicije da odigra neku kakvu takvu odbranu i neće biti problem da ga Čanak nauci jer je ovaj jedan od retkih stranaca dobrih momaka koji hoće da slušaju.

Link to comment
9 minutes ago, BlackGeorge said:

 

E baš zato što je situacija takva ja nisam za prodaju. To što ćemo mi uzeti nekih 200-300k nam baš ništa ne znači, kad nam se dug samo gomila i stiže  do 7 miliona.Smucilo mi se ovo tumbanje tima. Prodaja-kupovina. Dosta. Imaš to što imaš i vozi. Taj Miler ima sve fizičke predispozicije da odigra neku kakvu takvu odbranu i neće biti problem da ga Čanak nauci jer je ovaj jedan od retkih stranaca dobrih momaka koji hoće da slušaju.

Pa ok, ako ga prodaju samo zato da bi menadzer i neko iz Uprave zaradili na transferu onda se potpuno slazem, onda je to i dalje potpuno rasulo.

 

Ali ako je Canak procenio da hoce da gradi tim za narednu sezonu (ova je izgubljena) i Miler mu nije potreban, plus kao sto smo pisali ako imaju bilo kakvu ideju oko finansijskog plana, onda odluka ima smisla za mene.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...