Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

i meni tako deluje :fantom:

sale bez, sta su tokom godine radili klubovi koji nisu prva liga?

a to su vec 70te, nije da su samo postojali klubovi prve lige i "beton" letnja liga

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 hours ago, J.R. Cash said:

Jos su smenili pajaca i doveli trenera koji je pokazao da je bolji ono jednom kad je u Poljskoj menjao Dzileta.

 

Onu budalu je svakako trebalo oterati, a da li je Canak pravo resenje, to je drugo pitanje

Link to comment

Ne znam , meni je mutina kosarka i imala neki smisao (posebno da su mu doveli barem jednog krsenog centra) ... Ova sa Cankom je povratak u mucno i negledljivo, porazi od 35+, Zeleznik opet opsti sa nama ...

Link to comment

Tacno tako ... Barem da su Kecmana izabrali (od tih neiskusnih za dz), inteligentan i elokventan decko, svima drag,  rodjen, pod srecnom zvezdom ...

Edited by Geo
Link to comment
On 31.12.2017. at 2:18 AM, bradilko said:

 

u marketingu je suština uspeha kao što vidimo

 

"Marketing? Ja da nekom pricam ko je i sta je KK Partizan...Pa ne budite smesni."

 

Reci bivseg predsednika

 

A postovanje tih reci je dovelo klub koji je igrao F4 EL do bankrota za 3 godine.

 

Al lakse je reci Vucic i Covic i Fmp...

Link to comment

Realno, najlakse je dovuci  klub(sa ovih prostora do final foura u danasnjoj kosarci ... Marketing™ i projekti su ono sto se pamti i za sta treba imati slifta(ma ko da je na vlasti)...

Edited by Geo
Link to comment
14 minutes ago, Timmy said:

 

"Marketing? Ja da nekom pricam ko je i sta je KK Partizan...Pa ne budite smesni."

 

Reci bivseg predsednika

 

A postovanje tih reci je dovelo klub koji je igrao F4 EL do bankrota za 3 godine.

 

Al lakse je reci Vucic i Covic i Fmp...


Upravo tako, pogledaj kako su oni napravili priču, pošalješ SMS, kupiš dres i imaš budžet, sa 1-5% upliva države.
 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...