Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

barata se nekim ciframa za obeštećenje kao da je miler neko čudo od igrača koje smo mi otkrili i doveli pravo iz amerike

sumnjam da će uprava podržati čanka u planovima.sigurno su mu svašta obećavali ali to su očajnici i samim tim lažovi

mogu misliti, neka ide miler,a nama ne treba za ovu sezonu niko jer smo ga izduvali za plej of i uštedećemo neke parice što će se dopasti nekim navijačima ili

čekaćemo mudro da nam se ponudi pravi igrač za naše ambicije tj nikad

neka se nose sa prodajom milera u 3 lepe

 

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, BlackGeorge said:

 

E baš zato što je situacija takva ja nisam za prodaju. To što ćemo mi uzeti nekih 200-300k nam baš ništa ne znači, kad nam se dug samo gomila i stiže  do 7 miliona.Smucilo mi se ovo tumbanje tima. Prodaja-kupovina. Dosta. Imaš to što imaš i vozi. Taj Miler ima sve fizičke predispozicije da odigra neku kakvu takvu odbranu i neće biti problem da ga Čanak nauci jer je ovaj jedan od retkih stranaca dobrih momaka koji hoće da slušaju.

 

Ne može za Milera 200k ni u ludilu. Što se njegove odbrane tiče, ima kratke ruke i to ga donekle limitira, ali svakako ne opravdava nedostatak voljnog momenta kod svakog ispadanja iz bloka. Opet, jedino Čanak može da procjeni koliko ovaj želi da se iscima, a ne koliko je u stanju.

Link to comment
1 hour ago, keitel said:

 

Ne može za Milera 200k ni u ludilu. Što se njegove odbrane tiče, ima kratke ruke i to ga donekle limitira, ali svakako ne opravdava nedostatak voljnog momenta kod svakog ispadanja iz bloka. Opet, jedino Čanak može da procjeni koliko ovaj želi da se iscima, a ne koliko je u stanju.

 

Ako je obestecenje manje od 200k koja je poenta prodavati ga? Ne resava nam finansijske probleme, a ostajemo bez ponajboljeg igraca. Vise para skupe grobari sa onim SMS akcijama.

Link to comment

Tesko da bi njemu iko dao toliku platu, a kamoli 200k + platu

Covek je nevidjena rupa defanzivno i to zato sto ga zabole za taj deo igre, a moras imati i nizak bb iq da se onoliko blamiras.

Link to comment
2 hours ago, Giggsy said:

Kakvih crnih 200k...

Time je sve jasno.

Ako imaju imalo mozga u klubu ostaviće ga. A i koga bi uopšte doveli? Nedaj boze da zna da igra. Sutnuli bi ga odmah kao samuelsa.

Link to comment

Da da, Samuels je sutnut jer je pokazao kakva je igracina. To je sigurno razlog..

 

Istim arsinom su se vodili i u Betisu, pa mu dali otkaz jos u toku priprema, ili Haifa, posto se odlicno pokazao na probi..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...