Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, goofs said:

Dule bi se tu popickarao sa nekim (ako ne i sa svima) u roku od keks. Ne moze on da bude druga violina.

ne bi mu bilo prvi put, bio je vec pomocnik, i to bas muti u podgorici, tamo neke 2000.

Link to comment

Šteta što nije preuzeo ekipu Gagi Nikolić,  koji je potpisao za slavni™ poljski tim~Kosarin. Njegova odbrana bi legla ovom timu  samo-tako,  jer napadački smo korektni....

Ali avaj, ovako će samo da potroše Canka,  dok uprava vuče sumanute poteze poput epizode sa Samardom i bez potpisa Zagorca. Još i lazu kroz Mutave reči kako nije želeo da dodje na kraju. 

Link to comment
27 minutes ago, levi said:

 kakav crni Miloje :dry:

to si isto govorio i za ovog vašeg miloja

miloje bi u ovom trenutku bio ubedljivo najbolje rešenje, zato se to neće ni dogoditi. niti verujem uopšte u priče oko otkaza muti. 

Edited by theanswer
Link to comment
18 minutes ago, Nikodije said:

ne bi mu bilo prvi put, bio je vec pomocnik, i to bas muti u podgorici, tamo neke 2000.

Da brate, ali izmedju tada i sad ima 17 godina dobrih (ponekad i fenomenalnih) rezultata i 17 godina punjenja ega. 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

to si isto govorio i za ovog vašeg miloja

ja? Miloe moj čovek još od Čukaričkog. pronađi, raspitaj se, nemoj da lupaš napamet. a to si ti, izvini :D

Link to comment

ne pada mi na pamet da pretražujem postove, takav sam utisak stekao. uglavnom si imao mišljenje da vam je tim nikakav pojačanja smešna itd? ili i to grešim?

Link to comment

Neka ga, nek moze sad da se fokusira na reprezentaciju. Verujem ja da je on i dalje znalac i da ima stofa, ali nonsalantnost sa kojom je vodio ekipu ove sezone je ispod svakog nivoa za profesionalnu kosarku.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...