Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

Nakon više od nedelju dana odgovorili na mail i pitaju da li da otkažu porudžbinu koja je pre neki dan isporučena. :isuse:
Tehnomanija da im pozavidi na usluzi.

Edited by mraki
  • Haha 4
Link to comment

Nisam čula za probleme sa on line naručivanjem. Pre praznika su mojoj koleginici ispručili  i sastavili sve onako kako je pisalo da će i biti. Ona je kupila ćerki za sobu svašta, od kreveta i ormana do pisaćeg stola, i nisu bili raspoloženi za to zahtevno sastavljanje sami da odrade. Prezadovoljna je uslugom. Sad baš pričam sa njom. Ni ja nemam neko loše iskustvo, doduše naručila sam tako samo neki klub stočić, jer nisam bila sigurna da ćemo moći da odemo kolima po to, i poslato je bukvalno u roku od 24 sata .

Link to comment

Ne, bukvalno ne krenu da pakuju po nedelju dana, kad predaju kuriru dodje sutradan.

Nedavno sam naručio drugaru neku radnu stolicu, nisu je spakovali skoro 10 dana ali ajde reko, bilo je oko praznika.

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Ne, bukvalno ne krenu da pakuju po nedelju dana, kad predaju kuriru dodje sutradan.

Nedavno sam naručio drugaru neku radnu stolicu, nisu je spakovali skoro 10 dana ali ajde reko, bilo je oko praznika.

Dugo im je pisalo na sajtu Rok isporuke moze biti duzi od ocekivanog.

Sad vidim ne stoji vise.

Link to comment

Mi nismo vični montiranju i satavljanu bilo čega što ima šarke, a i fioke. Imam jedan primerak ormana u predsoblju, koji je davne 2000-te, sastavio moj žmu uz asistenciju svog pokojnog strica. Ne želite da vidite ta vrata. Ko ne ume ne ume, nikada neće ni umeti. Zato ćemo sada stoički čekati do utornika.

  • +1 4
Link to comment

zadovoljstvo posle montiranih komanda je nemerljivo

samo uputstvo i to od slike 1 pa do kraja i ne može da ne uspe, ne može

 

kalax 4x4, tv “komoda”, par stočića, dva noćna stočića i ormarić u kupatilu sa sve led trakama

 

  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...